Будівництво мийки самообслуговування

Будівництво мийок самообслуговування під ключ

Індивідуальний підхід

Кожен проект індивідуальний і розробляється з урахуванням індивідуальних особливостей конкретного об’єкту.
Перед початком будівельних робіт необхідно попередньо підготувати проект і дозвільні документи з отриманням дозволу на будівництво по категорії СС1, а також отримати технічні умови для підключення водопостачання, водовідведення та електропостачання.
Компанія DE-WASH надає послуги по оформленню повного пакету дозвільних документів під ключ. Ми представляємо замовникові детальний кошторис в якому все деталізуємо: вартість будівельних робіт, матеріалів і термінів будівництва.

Етапи будівництва:

  • Розбивка земельної ділянки відповідно до попередньо узгодженої схеми
  • Привязка мийки на ділянці
  • Земельні роботи по підготовці до влаштування бетонної плити
  • Установка комунікацій та допоміжних систем
  • Влаштування піскоприйомників та чорнового шару бетону
  • Встановлення теплої підлоги
  • Влаштування верхнього шару промислової підлоги (досить важливий етап)
  • Установка технічної кімнати з магазином, кафе, СТО.
  • Установка металокаркасу
  • Благоустрій території
Будівництво мийок самообслуговування під ключ

Будівництво мийки самообслуговування від компанії DE-WASH

Будівництво мийки самообслуговування від компанії DE-WASH – це виняткова якість, перевірена часом.

Автомийка самообслуговування є вірним рішенням для організації власного бізнесу. Чимало бізнесменів, на жаль, обходять такі ідеї стороною, оскільки вважають, що вони приносять незначний дохід. Однак, наявність таких автомийок в європейських країнах довело протилежне. На мийках самообслуговування використовуються концентрати, витрата яких абсолютно незначна, а вартість досить низька. Також суттєва економія відображається і на персоналі, оскільки для управління автомийкою достатньо однієї людини – адміністратора.

Компанія DE-WASH спеціалізується на бізнес проектах під ключ враховуючи також будівництво.
У разі організації нами бізнес проету під ключ інвестор звільняється від питань які стосуються організації постачання будівельних матеріалів і контролю над виконанням будівельних робіт.
Також ми практикуємо варіант спільного виконання будівельних робіт. При виборі інвестором цього варіанту, наша компанія надає будівельну бригаду, а інвестор в свою чергу постачає будівельні матеріали.
У разі якщо у інвестрора є будівельна бригада, наша компанія здійснює технічний нагляд за правильністю виконання будівельних робіт.

Тепер немає необхідності самостійно вести переговори з владою, шукати відповідне місце, отримувати дозвіл, наймати будівельників, вибирати серед безлічі обладнання і напружуватися іншими проблемами, адже зараз співпрацюючи з нами Ви можете собі дозволити таку послугу, як будівництво мийки самообслуговування під ключ.

Як побудувати і хто допоможе?

Природно, будівництво автомийки самообслуговування не триває кілька днів і не існує чарівного прийому, який допоможе обійти цей процес, але є реальна можливість значно полегшити собі завдання, а точніше – позбутися від усіх складнощів. Потрібно скористатися послугами компанії DE-WASH, яка забезпечить не тільки доступну вартість мийки самообслуговування, але і отримання нової, сучасної, зручної і прибутковою автомийки.

Плюси співпраці з компанією DeWash:

1. Зручність і доступність.

2. Швидкість і якість виконаної роботи.

3. Отримання всієї документації.

4. Європейське обладнання для автоматичної мийки.

5. Унікальний проект мийки самообслуговування.

6. Інформаційний супровід.

7. Допомога в навчанні співробітників.

8. Підтримка під час відкриття і прийому перших відвідувачів.

9. Надійність і кваліфікованість спеціалістів.

Така автомийка з самообслуговуванням стане гарантом успіху і доходу. Варто розуміти, що знадобитися близько півтора років, щоб окупити її вартість, але після вона впевнено буде примножувати ваш бюджет.

Дана автомийка зможе працювати в будь-який час року і цілодобово. Мийка самообслуговування взимку працюватиме безперебійно, завдяки можливостям якісного, італійського обладнання, яке виготовлене за європейськими стандартами, і здатне функціонувати навіть при низьких температурах. Тому можна бути впевненим в тому, що безконтактна мийка самообслуговування – це розумне і вигідне вкладення. 

Scroll Up