Металокаркаси

Металокаркас від компанії DE-WASH

Індивідуальний підхід

У нас є власний зварювальний цех! Ми виробляємо металокаркаси будь-яких форм, а також будь-якого металу і фарбування. Починаючи від італійської нержавійки, закінчуючи порошковим фарбуванням з гарантією на 10 років.

Плюси таких конструкцій: 

 • Виготовляється з міцного металу з товщиною до 5 мм.
 • Надійна конструкція, має форму балок або двотаврів.
 •  Оцинковані поверхні, що підвищує стійкість до різного виду негативних впливів вологи.                                                         Також є 3 типи металокаркасів які можуть виготовлятися кожен окремо з різних матеріалів:
  -Чорний метал покритий 2-х компонентною фарбою
  -Чорний метал пофарбований у будь – який колір порошковою технологією
  -Оцинкований метал
  – Нержавіюча сталь
Металокаркас від компанії DE-WASH

Металокаркас від компанії DE-WASH

Металлокаркас від компанії De-Wash – це виняткова якість, перевірена часом.

Кількість автомийок з кваліфікованим персоналом майже дійшло до своєї межі. Тепер з’явилися нові мийки з самообслуговуванням. Будь-який водій може заїхати в бокс і самостійно помити автомобіль, прекрасно знаючи про місця найбільшого забруднення. Вартість вельми відрізняється в меншу сторону, сплачується тільки за воду, електроенергію, і деякі дрібниці. Завдяки комфортній ціновій політиці подібні автомийки приносять гарний прибуток власнику, і привертають велику кількість автолюбителів.

Для побудови автомийки потрібно визначитися з місцем для будівництва, отримати необхідні документи на зведення будівлі, і купити необхідні матеріали.

Все починається з придбання каркаса для мийок самообслуговування. Його завдання – стояти довго, тримати всі інші конструкції, і внутрішню обробку. Там можна влаштувати ремонт, провести трохи косметики з інших матеріалів, але каркас повинен бути дуже міцним. Він виготовляється з міцного металу з товщиною до 5 мм, має форму балок або двотаврів, може мати оцинковані поверхні, що підвищує стійкість до різного виду негативних впливів вологи. Після всіляких обробок каркас обов’язково забарвлюється.

Ми виробляємо Металокаркаси будь-яких форм, і будь-якого металу і фарбування. Починаючи від італійської нержавійки, закінчуючи порошковим фарбуванням з гарантією на 10 років.

Ви можете замовити каркас для мийки самообслуговування, якщо вже є впевненість в місці проведення робіт, кількості постів для розміщення автомобілів і можливості внутрішнього оздоблення приміщень. Тобто, якщо готовий план на виконання всіх робіт, від початку будівництва до завершення, і запуску в роботу готової мийки.

Якщо зовсім мало часу на стеження за всіма етапами зведення будівлі, можна купити мийку самообслуговування в готовому вигляді, де професійні робітники від початку і до кінця проведуть всі необхідні роботи.

Звертайтеся до нас, як мінімум за консультацією, будемо раді вам допомогти.! 

Scroll Up