Роботизовані мийки самообслуговування

Роботизовані мийки самообслуговування

Інноваційні технології

На український ринок стрімко вриваються нові технології із Заходу. Одна з таких — це робомойкі, або як вони ще називаються безконтактні портальні автомийки.

Плюси таких конструкцій: 

 
Роботизовані мийки самообслуговування

Роботизовані мийки самообслуговування від компанії DE-WASH

Роботизовані мийки самообслуговування від компанії DE-WASH – це виняткова якість, перевірена часом.

На сучасному ринку України портальні мийки без щіток поки є новинкою, тому створити власний бізнес легко, зважаючи на відсутність великої конкуренції. Зараз робот здатний замінити людину в багатьох областях економічної діяльності. Робот-автомийка – не виняток. Роботизована автомийка працює в повністю автономному режимі, заробляючи для Вас гроші, не вимагаючи залучення персоналу і його навчання. Все що від Вас потрібно – проведення ТО і поповнення запасів хімічних засобів. Все інше техніка зробить сама.

Ціна придбання такої техніки не маленька, проте, в середньому, вже через півтора року Ви виходите на окупність і починаєте отримувати прибуток. У компанії DE-WASH Ви зможете замовити мийку-робот під ключ. Обладнання найчастіше вже є на складі і Вам не доведеться чекати кілька місяців. Ми виконуємо пуско-налагоджувальні роботи системи, надаємо гарантії, проводимо подальше обслуговування.

Scroll Up