Франшиза мийки самообслуговування «De-Wash»

Один з лідерів вітчизняного ринку з постачання сучасного обладнання для будівництва та експлуатації автомобільних мийок самообслуговування – компанія «De-Wash», що користується репутацією надійного партнера.

Ми надаємо своїм замовникам можливість безкоштовно працювати під нашою франшизою за однієї умови – укладання договору на придбання обладнання компанії. При цьому для успішного розвитку бізнесу клієнти можуть замовити проєкт автомийки та будівництва об’єкта «під ключ».

Отримуючи право ведення комерційної діяльності під нашою франшизою, власник мийки зможе відчути всі плюси подібного рішення – «De-Wash» займається питаннями вибору ділянки або взяття її в оренду, створення проєкт та технічної документації, усіма турботами з будівництва та облаштування об’єкта високотехнологічним обладнанням.

Замовник може зосередити свої зусилля тільки на ефективному розвитку бізнесу, збільшенні кількості послуг, що надаються, і підвищення прибутковості підприємства.

Замовити франшизу автомийки самообслуговування – оптимальний вибір швидкого старту комерційного проекту з мінімальними ризиками

Подібний варіант співпраці передбачає такі пріоритети для тих, хто хоче скористатися безкоштовною франшизою:

 • ведення комерційної діяльності в якості офіційного представника популярного в Україні бренду. Відсутня жодна оплата за право використовувати відому торгову марку;
 • відпадає необхідність нести витрати фінансів та часу на пошук постачальників із гарною репутацією. Усі обладнання та засоби автохімії за прийнятною вартістю надаються компанією;
 • на етапі будівництва автомийки самообслуговування та після введення в експлуатацію підтримується постійний зв’язок із компетентними менеджерами «De-Wash», у процесі спілкування та консультацій власник отримує всебічну інформаційну підтримку;
 • користування франшизою має на увазі доступ до всіх видів рекламних послуг – барвисті буклети, дизайнерські макети, постери, вивіски з логотипом бренду.

Всі перелічені завдання та багато інших проблем вирішуються оперативно та просто, якщо ви укладете договір співпраці під нашим брендом. Тільки так можна швидко побудувати бізнес з нуля та швидко досягти відмінних фінансових показників.

Франшиза мийки самообслуговування – гарантія вигідної вартості сучасного обладнання та автохімії

У каталозі продукції компанії є унікальний асортимент технічного оснащення з автоматизації подібних об’єктів, моделей обладнання для роботи в умовах високого тиску, автохімія від європейських і світових лідерів ринку продажів.

Залежно від запланованого обсягу інвестицій та розташування майбутнього комплексу пропонуються на вибір клієнта недорогі автомийки самообслуговування бюджетного типу та обладнання преміумкласу.

Робота з логотипом популярної торгової марки

Умови договору про використання франшизи роблять наших клієнтів повноправними власниками стовідсоткового прибуткового виду комерційної діяльності за рахунок раніше зробленої реклами бізнесу. Подібний підхід дуже вигідний через роботу з грамотно складеним планом розвитку та абсолютно безкоштовне застосування в ділових цілях відомого на українському ринку бренду.

Вагомим аргументом на користь співпраці з «De-Wash» є суха статистика – понад 10 років роботи у своєму сегменті ринку послуг, 100 зданих в експлуатацію об’єктів та майже 30 комплексів на стадії будівництва.

Для бажаючих придбати безкоштовну франшизу для облаштування мийки самообслуговування в Європі ми відкрили представництво компанії у польському місті Краків.

Сучасні технології та автоматизація бізнес-діяльності

Монетизація бренду – це не наш напрям. Після процедури підписання контакту на постачання обладнання інвестор може користуватися франшизою безкоштовно, отримуючи усі вигоди від такого варіанта співробітництва.

Кваліфіковані фахівці виконають комплекс заходів щодо розробки, встановлення, тестування, підключення до інженерних комунікацій та введення в експлуатацію всього технічного оснащення, включаючи інноваційні системи з очищення води.

Завдяки грамотному виконанню всіх заходів замовник зможе отримати обладнання з більшим терміном безаварійного використання та високою ефективністю основних виробничих показників.

Будівництво автомийки самообслуговування відбувається з метою досягнення максимальної автоматизації вашого бізнесу. Для цього застосовуються такі послуги:

 • залежно від специфіки конкретного об’єкта «De-Wash» сприяє у купівлі або виборі варіанта оренди ділянки, створить з нуля або відреставрує вже наявну будівлю;
 • на підставі значного досвіду у цій сфері складається та узгоджується з клієнтом детальний бізнес-план;
 • навчання вашого персоналу та надання професійних консультацій надалі;
 • користування франшизою – це стабільна підтримка щодо постійного вдосконалення робочої схеми з урахуванням перспективного розвитку бізнесу.

Додаткові фактори, які відзначають у своїх відгуках багато клієнтів компанії – мінімізація фінансових витрат, ефективний процес покращення якості послуг. Важливий момент полягає у виключенні ризику ситуацій з штрафами за заподіяння шкоди навколишньому середовищу.

Терміни окупності

Експлуатація мийки самообслуговування з франшизою вирішує проблему комерційної діяльності на основі бізнес-плану, що надається безкоштовно, та в якому передбачені:

 • ступінь затребуваності цієї послуги серед власників транспортних засобів;
 • характеристики пропускної спроможності об’єкта;
 • скільки часу потрібно на обслуговування машини та вартість, яка в середньому нижча, ніж у звичайних автомийок, у півтора-два рази;
 • немає потреби платити зарплату додатковому персоналу.

У наданих розрахунках чітко окреслено стратегію розвитку об’єкта для швидкого виходу на чистий прибуток після компенсації вкладених коштів.

Сервісні та інформаційні послуги

Франшиза мийки самообслуговування нашої компанії – це обов’язкова присутність в офіційному договорі пункту про комплекс сервісної підтримки та обслуговування введених в експлуатацію об’єктів:

 • профілактичне ТО та тестування обладнання для своєчасного виявлення протікань і дефектів, що виникли, кваліфіковане проведення ремонтів;
 • обслуговування та при потребі заміна всіх комплектуючих, агрегатів та систем, дотримання графіків очищення та встановлення нових фільтрів;
 • контроль за номінальним рівнем та якістю мастильних матеріалів у помпах;
 • перевірка бойлерів на предмет нагромаджених накипів і частинок бруду з подальшим ретельним очищенням;
 • роботи з підготовки вузлів та агрегатів під сезонні стандарти літнього та зимового періодів.

Договір франшизи автомийки самообслуговування гарантує отримання компетентних консультацій та надання інформації з усіх питань у режимі 24/7.

  Отримати консультацію
  This will close in 0 seconds

   Отримати консультацію

   This will close in 0 seconds