Обладнання для мийки
самообслуговування

Обладнання для мийки самообслуговування De-Wash

Основну роль в очищенні кузова автомобіля відіграє обладнання мийки самообслуговування. Але коли йдеться про ціновий формат загалом, зручно оперувати цифрами на оснащену конкретну одиницю, готову до експлуатації.

Варіанти різного формату обладнання для мийки самообслуговування

Пропонуємо 5 моделей фінансової організації мийки. Ціни вказані в усередненому значенні та можуть незначно змінюватися.

Знаючи ціну на монтаж одного поста (боксу) і плануючи їхню певну кількість, легко порахувати, в яку суму обійдеться облаштування обраної мийки самообслуговування. Будівництво додаткових зон обслуговування (чистка салону, створення кафе, точки з продажу питної води) і облагородження території в цю вартість не входить.

4211 €

Вартість мийки самообслуговування з одним постом. Складається зі сталевого поста управління, приймача купюр, помпи, що працює під високим тиском, бака на 1000 л, шланга з пістолетом, пантографа. Вода, піна, віск. Якщо таке замовити, то період окупності об’єкта зросте.

4532 €

Конструкція автомийки складається з одного боксу. Додано захист пінного інжектора, ще один тубус, прищіпки та фіксатор.

6390 €

 Версія «Стандарт +» для 1 поста. У пульт додано картоприймач, ще одну помпу високого тиску, 3 баки для хімічних рідких речовин. Встановлено датчик освітлення, зроблено обігрів боксу, введено систему контролю та обліку витратних матеріалів.

8466 €

 Версія «Преміум» для 1 поста мийки самообслуговування. Додана система «Антифрост», опція ідентифікації персоналу, GPSM, відчинення дверей, обігрів і освітлення в боксі.  З’являється тепла вода та омивання кузова водою зі зворотним осмосом.

11 735 €

Версія VIP на 1 пост. Додана система розрахунку PayPass, захист байпасів при підключенні двох потужних помп, чорніння коліс. Можна викликати адміністратора.

За ціною мийки самообслуговування можна зробити такий короткий висновок. Відкритий пост на 100 машин на день обійдеться приблизно в 5000 євро. Закритий бокс з утепленням – близько 9000-12000 євро (залежно від обраної моделі), мийка Robowash (вдосконалений варіант безконтактної автомийки) – близько 20 000 євро.

Що входить у поняття технічного оснащення

Розглянемо детально, яке оснащення мають пости.

Усе обладнання De-Wash надаємо від брендів, яким довіряють у європейських країнах.

Апарати високого тиску від 250 бар.

Підбираємо за фактичними параметрами. Встановлено 1 або 2 помпи. Для жорсткої води використовуємо продукцію HAWK з нержавіючої сталі з 5-річним періодом гарантійного обслуговування. Витримує температуру рідини до +100℃. Латунна помпа стане в нагоді для менш хімічно агресивної води й зможе без проблем пропрацювати до першого профогляду 2 роки. Здатна функціонувати за температури води до +60℃.

Регулятори тиску в системі

Байпаси – вони нівелюють критичну напругу в камері високого тиску. Комутують зі шлангами, попереджаючи їх розрив.

Розпилювальні форсунки

Подають воду і піну дрібнодисперсними порціями. За допомогою з’єднувачів вони надягають на шланги високого тиску. До запірних деталей, що керують потоками рідких і газоподібних середовищ, належать ніпелі, заглушки, розподільники.

Піноінжектори

Розраховані під усереднений і високий тиск. Піногенератори відповідають за параметри струменя подачі піни.

Потужні турбінні пилотяги

З 3-ма фазами, завдяки яким добре видаляється поверхневий бруд і частково втоптане сміття. При виході з ладу однієї фази інші дві продовжують свою роботу. Пантограф зі шлангами, що обертається, спрощує доступ до автомобіля.

Фільтрація води

Для змивання піни, для осмосу, для очищення повітря при підкачуванні коліс. Спеціальним способом очищена вода не приносить шкоди автомобілям. Кожна система має 2-4 фільтри та конструкцію для попередньої підготовки води.

Вузол очищення стоків

Для змивання піни, для осмосу, для очищення повітря при підкачуванні коліс. Спеціальним способом очищена вода не приносить шкоди автомобілям. Кожна система має 2-4 фільтри та конструкцію для попередньої підготовки води.

Розумна автомийка

Ворота, що автоматично зачиняються і відчиняються, «розумні» світлофори, LED-екрани, відеоспостереження – все це теж враховується при будівництві мийки самообслуговування.

Електромотори Nicolini або Rabel

Більш економні у витраті енергії). Практичні, надійні, безпечні двигуни із захистом від перекосу фаз, що не викликають нарікань. Перевагу віддають італійському обладнанню, яке на порядок вище за експлуатаційні характеристики порівняно з менш дорогими китайськими аналогами.

 Дозувальні помпи та манометри.

Перші стежать за оптимальною витратою хімічних препаратів, а другі попереджають вихід з ладу системи високого тиску.

Пантографи

Позитивно впливають на швидкість миття машини та експлуатаційні характеристики шлангів. Консолі підвищують ефективність автомийки самообслуговування.

Клапани

Сюди входять реле перевірки потоку, магнітні вентилі, відсікачі тиску.

Хімічні препарати

Сучасні, активно дієві хімічні препарати. Звичайна і нано-піна, концентрат воску, засіб для чорніння коліс, дистильована осмосом вода (очищення відбувається на молекулярному рівні).

Системи ANTI-FROST.

Щоб взимку не відбувалося замерзання води в шлангах, використовується ефект проточної води. Для цього її доводиться регулярно нагнітати.

Термінали

Термінали мийки самообслуговування. На них можна швидко вибрати бажану команду, розрахуватися за послугу кількома методами. Доповнені системами віддаленого доступу для контролю власником фінансових надходжень, кількості обслужених машин, видачі витратних матеріалів та іншого за будь-який обраний проміжок часу. Також надають поточний моніторинг ситуації на автомийці «під ключ».

Вартість оснащення мийки самообслуговування

На обладнання автомийки ціна залежить від кількості одиниць виду матеріалу виготовлення, робочих характеристик. Усі складові системи розроблені та взаємопов’язані між собою. Вони здатні витримувати тривалі, регулярні навантаження в широкому діапазоні температур. Мають сертифікати безпеки та відповідності, які прийняті в ЄС. Автомийка самообслуговування пропонується з можливістю віддаленого контролю й управління для якісного і повноцінного ведення бізнесу з будь-якої країни світу.

Ціни на продукцію у нас знижені, оскільки працюємо безпосередньо з виробником. Завжди пропонуємо вибір для клієнтів, щоб кожен отримав автомийку самообслуговування відповідно до своїх інтересів і можливостей. Будівництво мийки «під ключ» допоможе отримати об’єкт, повністю технічно перевірений і готовий до експлуатації.

    Отримати консультацію
    This will close in 0 seconds

      Отримати консультацію

      This will close in 0 seconds