Наші клієнти - відгуки власників мийок самообслуговування

Відгук про мийку
самообслуговування - Ужгород

Ще один задоволений інвестор вирішив подякувати директору компанії De-Wash Дмитру Цибульову. Йому побудували мийку самообслуговування MaxWash на 6 постів в Ужгороді.
Минув рік. Зараз інвестор з посмішкою згадує свої труднощі, переживання з приводу того, до якої компанії з будівництва автомийки «під ключ» звернутися. Пропозицій було багато, а помилитися не хотілося. Вирішив зробити ставку на De-Wash.

Чудові хлопці, дуже імпонують відкритістю, завжди готові до спілкування і допомоги. Вони не залишають новачка наодинці: консультують, допомагають, вирішують усі поточні питання.

Відгук про мийку
самообслуговування - Кривий Ріг

Це була, так би мовити, проблемна мийка за рахунок неприємностей, що склалися в перший рік війни. Підготовлене на доставку обладнання викрали. Нам довелося за власний рахунок, у нестабільний період, виконувати взяті на себе зобов’язанні. Зараз про це розповість сам інвестор.

Ігор вже два роки розвиває бізнес по мийкам самообслуговування. У Кривому Розі відкрився його другий об’єкт. Він с з першого проекту співробітничав з компанією De-Wash в особі директора та власника Дмитра Цибульова.

Відгук про мийку
самообслуговування - Мелітополь

Автомийки самообслуговування вже кілька років, як обігнали за затребуваністю класичний контактний сервіс. Вони зводяться досить швидко, а черги, що шикуються до постів, свідчать про те, що водії задоволені своїм вибором. Чому Ісмет звернувся в De-Wash? Спостережливий бізнесмен зумів вловити тенденцію

зростання цього напрямку і вирішив добре вивчити цю тему. В інтернеті інвестора привабили відео з Дмитром Цибульовим,

Відгук про мийку
самообслуговування - Одеса

Своєю думкою про співпрацю з компанією De-Wash готовий поділитися інвестор, а тепер уже власник автомийки Дмитро. Як справжній одесит, він відразу зрозумів, що бізнес «мийки самообслуговування»  ̶  це те, чим варто займатися. І вирішив якнайшвидше відкрити свою точку.

Звернувся до компанії, яка зуміла настільки все красиво розписати в рекламних цілях, що не повірити було важко. З великими надіями очікував позитивного результату. Переговори тривали близько 1,5 місяців, протягом цього терміну мало що прояснилося.

Відгук про мийку
самообслуговування - Ковель

Сьогодні рівно рік, як інвестор співпрацює з компанією De-Wash. Побудували автомийку GARAGE, на яку регулярно високий попит серед водіїв. У цьому рішенні втілилися мрії інвестора та рекомендації виконувача.
В Ковелі мешкає близько 60 000 населення. Це – не перша мийка самообслуговування, що там є. Тобто середа висококонкурентна, а місту – дуже далеко до мільйонника.

Усі сумніви щодо успіху розвіялися після року функціонування автомийки «під ключ».

    Отримати консультацію
    This will close in 0 seconds

      Отримати консультацію

      This will close in 0 seconds