Наші клієнти

Наша компанія прагне побудувати довгострокові і плідні відносини з нашими клиентами і перетворити іх у взаємовигідне партнерство

Ми працюємо більш ніж 10 років у будівництві мийок самообслуговування, та допомогли більш ніж 150 клієнтам, розвинути свій бізнес.

Реалізовані проекти

м. Львів

Ви впевнені що ваша мийка самообслуговування найкраща у вашому місті ??? В районі ??? І ви купили якісне обладнання???

Не впевнені ???

 Звертайтеся до компанії De-wash? Ми знаємо, як зробити вашу мийку в умовах конкуренції, найкращою у вашому місті. На даній мийці самообслуговування у місті Львів наша компанія встановлювала обладнання рівно рік тому.Мийка самообслуговування була повністю побудована самостійно замовниками, але за нашими рекомендаціями та технічним наглядом. Даний формат мийки самообслуговування це їх особистий дизайн, матеріали тут, каркас виконаний з чорного металу та оцинкованого покриття.

Початкова ціна такого рішення від 2500 Євро за 1 пост

Перегородки загартоване скло – ціна однієї секції від 700 Євро

Фасадна частина композит початкова ціна від 500 євро за 1 пост

Будівельна частина, тепла підлога, бетонні роботи ціна від 4000 євро за 1 пост

 Обладнання, яке встановлено на даній мийці самообслуговування виробництва Італія від компанії De-wash, початкова ціна від 5000 євро на один пост.

Звертайтесь до нашої компанії з усіх видів питань

  1. Консультації з будівництва мийок самообслуговування
  2. Будівництво мийки самообслуговування під ключ
  3. Проекти на мийок самообслуговування
  4. Обладнання для мийки самообслуговування

Відгуки наших клієнтів

Вдячні клієнти це наше досягнення, наша гордість! 

Ми дбаємо про якість наших робіт і націлені на задоволення потреб навіть найвибагливіших клієнтів.

Відгуки клієнтів DE-WASH

Сергій

м. Запоріжжя
5/5

З Дмитром Цибулевим познайомився в 2017 році.
Знайшов його по оголошенню в Ютубі.
Запросив його до себе в місто, район Бабурка – я починав будівництво мийки самообслуговування на 3 бокси. Він мені повністю розповів, як правильно будувати, акцентував увагу на ряді факторів – окреме спасибі йому за це.
Але… обладнання я купив в іншої компанії, пізніше про це я пошкодував, взяв за красиву картинку і не надав значення ряду факторів, думаючи, що обладнання – воно все однакове. До речі, після покупки і оплати за обладнання компанія «зникла».
Дуже довго я намагався привести його в порядок, запускав, ламалося, мучився довго налаштовував його. Потім звернувся до професіонала Цибулеву Дімі, і він приїхав до мене, оцінив весь жах мого обладнання і запропонував послуги своєї компанії De-wash.  З огляду на те, що я вже витратив чималу суму, я вирішив все-таки намагатися відбутися малою кров’ю. Замовив у Дмитра контролери і ще ряд комплектуючих, і запустив нарешті мийку самообслуговування. Уже працюю близько 3-х років, беру у нього хімію.
В такому бізнесі потрібно довіряти професіоналам.
Я дуже задоволений і підходом, і ставленням компанії De-wash, і Цибулевим Дмитром.

Давно хотів зайнятися бізнесом мийки самообслуговування, і тут на Ютубі знайшов Дмитра Цибулева і його канал. Відразу зателефонував з питанням, як організувати цю справу.
На той момент у мене вже була мийка, тільки з мийниками, до неї вирішив прилаштувати 2 бокси мийки самообслуговування. Він приїхав до мене для обговорення реалізації проекту. Мені дуже сподобався його підхід: він відразу вказав на те, що у мене поруч з мийкою коло маршрутного таксі. І подав ідею, що конкретно в моїх умовах мийка повинна бути не в стандартних розмірах, а висока, щоб міг помитися будь який бусик, а так само широкі, довгі бокси.
Його професіоналізм був очевидний, і ми запустили будівництво мийки самообслуговування під ключ від його компанії De-wash.
Підійшли особливо до цього питання, так як я бачив в цьому бізнесі величезний потенціал і не хотів зупинятися на одній авто мийці. Завдання було побачити той прибуток і економію, яка була заявлена. Я не став робити мийку самообслуговування класу VIP, а зупинився на середньому варіанті. Дмитро не нав’язував, увійшов в положення.
Через 2 місяці у мене була запущена красива, яскрава мийка самообслуговування з унікальним рішенням: можливістю вимити авто безконтактно. Я був здивований! Через 3 місяці після запуску я отримав клієнтів в середньому на 75 авто в день і це на 2-х постах мийки самообслуговування, в умовах конкуренції зі звичайною автомийкою – саме такі прогнози давав Дмитро.
Я дуже задоволений результатом, і продовжую інвестувати в цей бізнес. І вже в 2020 році Дмитро Цибульов і його компанія будує мені ще 4 мийки самообслуговування в Дніпрі.
Рекомендую займатися цим бізнесом, але тільки з професіоналами.

5/5
Відгуки клієнтів DE-WASH

Сергій

м. Дніпро
Відгуки клієнтів DE-WASH

Валерій

Херсонська Обл.
5/5

Звернувся в компанію De-wash в 2015 році, спілкувався особисто з Дмитром Цибулевим – він мені допоміг і підказав, на чому робити акцент в цьому бізнесі, організував будівництво мийки на 6 постів, встановили обладнання від його компанії. На той момент був вибір між компанією De-wash ще кількома – але з огляду на досвід Цибулева Дмитра, і що він сам власник мийок самообслуговування, я зупинив свій вибір на ньому. Дуже задоволений. Рекомендую.
Мийка самообслуговування в Цюрупинську показала хороший результат, я дуже задоволений і обладнанням, і мийкою. З 2019 року ми розпочали будівництво ще однієї мийки самообслуговування в нашому місті – вибравши ділянку на виїзді з міста – це комплекс мийки з 5-ти постів самообслуговування і знову ж таки з компанією De-wash і Дмитром Цибулевим.
Так що дуже задоволений – рекомендую!

Scroll Up