Онлайн облік мийки самообслуговування

Як працює система управління бізнесом мийок самообслуговування від De-Wash

Грамотне управління бізнесом мийок самообслуговування допомагає все тримати під контролем. Вам не потрібно для цього регулярно відвідувати свій об’єкт – моніторинг відбуватиметься у віддаленому режимі. Хочете мати власний аналог дата-центру, в якому збирається, зберігається й аналізується інформація, що стосується автомийки самообслуговування?

Хочете зрозуміти, як підвищити клієнтоорієнтованість і стати найбільш привабливим для замовників послуг у висококонкурентному бізнесі? Тоді уважно читайте про інноваційний підхід, який пропонує De-Wash.

Неймовірний потенціал можливостей

Програмне забезпечення являє собою smart-систему управління автомийкою. Вона здійснює повний цілодобовий контроль за функціонуванням одного об’єкта та мережі автомийок самообслуговування, що належать одному власнику.

Перегляд статистики за період включає:

Кількість використаних витратних матеріалів за обсягом
і витратами на придбання;

Кількість машин, які приїхали на об’єкт;

Обсяг грошових коштів, які надходять з кожного поста
і мийки самообслуговування загалом;

Кількість і розмір виданих бонусів згідно з розробленою програмою лояльності конкретної автомийки;

Тривалість роботи програм з надання послуг;

Технічний стан мийки самообслуговування,
показники тиску, рівня рідини, освітлення, температур.

Унікальність адміністрування

У вас з’являється інтернет-рішення з мінімальним
втручанням у його роботу.

 Виводяться підсумки функціонування мийки самообслуговування на екран без допомоги людини, у зручному для перегляду форматі (таблиці, графіки, діаграми)

Робиться аналіз поточних результатів за добу,
тиждень, місяць і більший часовий період. Він показаний через прихід, видачу і сальдо по автомийці та кожному посту.

Доступна інформація про кількість зроблених поповнень і суми, витрачені на послуги автомийки самообслуговування. Відкривається сторінка кожного клієнта, де видно, наскільки активно він мив свою машину, яку суму витратив при кожному відвідуванні, скільки бонусів було нараховано. Гроші клієнт спочатку вносить на картку De-Wash, що видається йому. Тому через 30 днів вдається приблизно визначити, скільки він витрачатиме фінансів на утримання машини в чистоті.

Підраховуються результати використання води, піни, воску, електрики загалом і на 1 автомобіль. Це допомагає оцінити, що має найбільший попит та які перетворення можна запровадити з урахуванням отримання прибутку, збереження рентабельності.

Детальніше про онлайн-моніторинг та облік у сервісі De-Wash System (DWS)

Бізнес автомийки «під ключ» може бути повністю контрольованим з будь-якого інтернет-обслуговуваного простору, якщо буде встановлено сервіс обліку та управління DWS. Він замінює безліч фахівців, економить час на підрахунки і звірки, демонструє реальну ситуацію на мийці за будь-який період часу. Вам доступне будь-яке відображення інформації: цифри, графіки, діаграми за будь-яким обраним показником.

Фінансовий моніторинг контролює і виводить на екран гаджета все, що пов’язано з грошима та іншими кількісними виразами.

– облік надходжень коштів на клієнтські рахунки;
– підрахунок грошей, які пішли на оплату послуг;
– встановлення поточних цін;
– кількість використаних акційних пропозицій;
– підведення підсумків щодо функціонування всіх програм автомийки  
  самообслуговування;
– облік по використанню витратних ресурсів;
– виведення статистичних даних за будь-яким опціоналом.

Технічний моніторинг застосовують для цілодобової перевірки та оцінювання стану обладнання, комунікацій, вузлів і захисних пристосувань.

Підсумок використання онлайн-моніторингового інструменту
De-Wash System

Докладний і сумарний аналіз за конкретними керуючими модулями, за однією автомийкою, за всією мережею мийок самообслуговування, що належать одному власнику.
– Перегляд із можливістю перенесення отриманих даних у таблицю EXCEL (у ній зручно підсумовувати значення, використовувати формули для підрахунку рентабельності, прибутковості та інших важливих показників).
Часовий період вибирається за добу (з розбивкою на 30-60 хвилин), за місяць (подобовий перегляд) або за рік (розбивка на місяці).

Рішення, яке здивує ринок

Ви можете паралельно вести інший бізнес, відпочивати, займатися будь-яким видом діяльності. Вам навіть не треба телефонувати черговому оператору, щоб дізнатися, як ідуть справи.

Завдяки пропонованому програмному забезпеченню доступні численні опції.

  • Коригування параметрів роботи мийки самообслуговування з метою оптимізації витрат, укорочення пауз у роботі обладнання та систем.

  • Складання особисто для кожного водія цікавих акційних пропозицій з відправленням листа на електронну пошту або смс-повідомлення на телефон.

  • Можливість вмикати, змінювати, вимикати будь-яку робочу опцію, яка стосується автомийки (гаряча, холодна вода, осмос, піна, віск, повітря).

  • Планування майбутньої стратегії розвитку бізнесу на основі одержуваних щомісячних, добових, погодинних фактичних даних.

  • Наявна в базі інформація захищена від фішингу та DOS-атак.

  • Доступ має власник мийки самообслуговування або його довірена особа.

Як формуються дані

Вся зібрана інформація переходить у хмарне сховище. Використовують закриті інтернет-комунікації або GMS-мережі бездротового типу. Протягом зазначеного періоду (рік і більше) дані акумулюються і доступні тільки зареєстрованим користувачам.

Сторонні люди не можуть скористатися електронною документацією, яка є комерційною таємницею. Інформація захищена завдяки сучасним комп’ютерним системам. Власник автомийки самообслуговування може створити користувачів з обмеженим правом доступу до серверів, які бачать лише дозволену інформацію.

Реєстраційні логін і пароль можна змінювати. Доступ надається з будь-якого інтернет-пристрою настільного або мобільного типу.
Програмне забезпечення здатне перевірити обладнання на мийці в будь-який момент його функціонування.

Базова комплектація містить у собі:
– вимірювачі температури на вулиці, на підлозі, що обігрівається, для теплої води, в технічному приміщенні;
– датчики високого тиску (окремо по постах) і низького тиску (замір на впуску), в апараті створення осмосу;
– вимірювачі рівнів води в буферах, хімічних розчинів, залишку осмотичної рідини.;
– датчики споживання енергії та води;
– реле ввімкнення вечірнього світла на кожному з постів;
– реле активації зимової системи Antifrost;
– центральний контролер;
– сповіщувач збоїв у роботі.

Для охочих отримати систему онлайн-моніторингу DWS

Роблячи замовлення на систему онлайн-моніторингу бізнесу автомийки «під ключ», ви керуєте автомийками віддалено. WEB-технології значно спрощують усі процеси, допомагаючи задати початкові параметри і дотримуватися цих значень. Ви контролюєте ведення бізнесу, оптимізуєте використання витратних матеріалів, спрощуєте для клієнтів процес миття машин, розробляєте і встановлюєте маркетингові пропозиції. І все це – без особистого відвідування автомийки «під ключ».

Система DWS щотижня складає звітну відомість із підбиванням добових підсумків. Якщо раптом стався технічний збій, ви відразу отримуєте повідомлення на мобільний телефон (пошту) і викликаєте наших фахівців для ліквідації несправності. Доступ за особистим логіном і паролем унеможливить вхід у систему сторонніх осіб.

Систему онлайн-моніторингу та ведення бізнесу мийок самообслуговування ви можете отримати в компанії De-Wash. Ми не тільки виконуємо будівництво «з нуля», а й даємо шанс отримати систему управління мийкою самообслуговування «під ключ». Телефонуйте, щоб самому побачити пропоновані перспективи і переконатися в простоті роботи smart-рішення для автомийки. Вести бізнес із ним набагато легше і приємніше!

    Отримати консультацію
    This will close in 0 seconds