Металокаркаси для мийки самообслуговування

Металокаркаси для мийки самообслуговування

З кожним роком зростає попит на мийки самообслуговування. Під час будівництва враховують фактор довговічності, тому спочатку потрібно правильно вибирати метал, якісно його зварювати і створювати надійні каркаси. Вони складають несучу основу мийки самообслуговування, купити яку хочуть сьогодні багато успішних бізнесменів. Арматура в конструкції повинна витримувати суворі погодні умови плюс інтенсивне використання.

Проектування каркаса

Першим кроком у виготовленні металевої рами для мийки є проектування рами. Для цього необхідно створити креслення або 3D-модель, що містить усі необхідні вимірювання та специфікації. У проекті мають бути враховані розміри автомийки самообслуговування, кількість відсіків і типи обладнання, яке буде встановлено.

Вибір матеріалу для каркаса

Для роботи вибирають конструкційну або нержавіючу сталь. Гарний захисний результат показує оцинкований аналог. Якщо брати метал для каркаса мийки самообслуговування, який зберігався на відкритому повітрі, знадобиться його ретельно очистити від окислення, обробити ґрунтувальним складом і нанести порошкову фарбу. Матеріал підходить товщиною близько 5 мм. Для чорного металу пропонується порошкове фарбування або покриття двокомпонентною фарбою.

Різання

Операцію виконують із застосуванням пил, плазмових та лазерних різаків. Метал обробляють так, щоб усі частини ідеально підійшли одна до одної в процесі зварювання. Конструкція має профіль двотаврів і балок.

Зварювання рами

Використовується для отримання міцної рами, здатної витримати інтенсивне використання. Швами формують як окремі вузли, так і з’єднують використовувані елементи в каркас мийки самообслуговування.

Доопрацювання рами

Місця зварювання треба зачистити. Після шліфування нерівностей застосовують стійке покриття антикорозійного типу. Потім йде обробка тонким шаром ґрунтовки і фарбування в обраний тон. Фахівці De-Wash основні модулі зварюють у цеху, а потім привозять їх на місце монтажу мийки самообслуговування.

Які існують варіанти встановлення рами для мийки самообслуговування

Монтаж виконується після завершення фундаментних робіт і нівелювання поверхні. Кріплення рами для мийки самообслуговування відбувається за допомогою робочої бригади.

Якщо все зробити в цеху і привезти готовий каркас зі встановленим обладнанням, то знадобиться величезний контейнер для транспортування до місця призначення. Також потрібно буде орендувати потужну розвантажувальну техніку. Залишиться зняти захисні заглушки, під’єднати комунікації, провести електричну проводку на кожен пост. Така мийка самообслуговування виявиться найдорожчою, а монтаж буде можливий тільки в одному конструктивному виконанні.

Рама складається з окремих вузлів зі змонтованими установками на них. Потрібно встановити окремі секції, підключити опалення, воду, електрику, каналізацію.

Усі каркасні деталі привозять в розібраному вигляді. Необхідно виконати повну збірку. Однак тут отримуємо варіативність рішень з можливістю щось поміняти під час монтажу мийки самообслуговування. Вартість у підсумку виходить мінімальна, але збільшується час на завершення монтажу.

Типи співпраці із замовником

Пропонуємо 2 варіанти взаємодії:

Шеф-монтаж

Від компанії De-Wash на об’єкт приїжджає інженер, який керує процесом встановлення комплектуючих. Робітників представляє інвестор. У цьому випадку важливо знайти дійсно професійну бригаду, яка успішно впорається з поточними завданнями.

Монтаж «під ключ»

Закупівля матеріалів, виготовлення каркаса, монтаж і загальна збірка здійснюється нашими силами. Це виходить трохи дешевше, проте ви будете точно впевнені у виконавцях (більше, ніж 100 мийок самообслуговування було зроблено нашими руками ̶ і жодного негативного відгуку). Працюємо з дотриманням стандартів, що унеможливлює брак у роботі, появу загрози безпеці для водіїв і персоналу.

Виготовлення металевих рам для автомийок вимагає ретельного планування, точних вимірювань і майстерності. Дотримуючись цих кроків і використовуючи високоякісні матеріали, ви зможете створити міцний і надійний каркас, який служитиме вашій автомийці самообслуговування довгі роки. Важливо дотримуватися галузевих стандартів і правил, щоб створити умови для виготовлення та встановлення міцної, безпечної рами.

Обговоримо всі нюанси, щоб ви могли купити мийку самообслуговування («під ключ» або з апгрейдом) з гарантією отримання високого результату!

Навіси для мийки самообслуговування

Навіс – це видима частина, яка виконує дизайнерську задачу по залученню клієнтів, і служить накривним елементом для обладнання мийки самообслуговування, терміналу з вибором послуг, водіїв та їхніх машин. Забезпечує захист від сонячного випромінювання, опадів і вітру над головою.

Конструктивні різновиди навісів

Для автомийки самообслуговування в якості даху пропонується 3 рішення.

Вбудований

Його відмінність полягає в проектуванні разом із каркасом, технічними приміщеннями і додатковими будівлями. Обрана архітектурна форма не змінюється.

Прибудований

Навіс мийки самообслуговування приєднується до несучої конструкції.

Окремий

Проектується під будь-який розмір, форму та естетичний смак.

Ці моменти обговорюються до початку проектування. Добре, коли вдається за кожною темою зробити 3D-начерки і показати їх інвестору для порівняння.

Розробка інженерно-дизайнерської концепції

Мийку самообслуговування можна порівняти з магазином, а навіс – його вітрина. Вона повинна вписуватися в навколишній антураж і водночас ненав’язливо виділятися на його тлі. Яким обирається покриття каркаса, щоб потім не шкодувати?

Яскравим і привабливим

Виручка у власника мийки самообслуговування завдяки цьому фактору здатна зрости на 15-20%. Мало хто з водіїв рухається зі швидкістю 20-40 км/год. Вони не завжди встигнуть прочитати напис, але щось, що виділяється за кольором, креативне, змусить придивитися до об’єкта уважніше.

icon-check

Міцним

Навіс автомийки має бути кліматостійким, витримувати механічні навантаження (зокрема, вагу налиплого снігу), не псуватися від морозу і надмірної спеки.

icon-check

Мати великий термін служби

Нержавіюча та оцинкована сталь з часом стають менш стійкими до агресивної дії хімічних реагентів, води. До того ж вони часто сірого кольору, який рідко виграє на тлі конкурентів. Потрібно зробити якісне фарбування. Оздоблення алюкобондом прослужить кілька років, а обшивка пластиком АБС обійдеться «в копієчку».

icon-check

Добре облягати фігурні конструктивні форми, не сильно навантажувати своєю вагою фундамент

Тут виграє цілісний сотовий полікарбонат. Товщини 10-15 мм вистачає на те, щоб створити відмінне покриття для мийки самообслуговування. Він добре тонується, згинається, витримує без руйнувань дію навколишнього середовища.

icon-check

Компанія De-Wash, що створює мийки самообслуговування «під ключ», пропонує бюджетні навіси та аналоги в бізнес-версії. Нам довіряють інвестори в Україні та за кордоном.

Готові розповісти про особливості кожного типу, обговорити терміни будівництва мийки самообслуговування, допомогти вибрати гарне місце під зведення.

    Отримати консультацію
    This will close in 0 seconds

      Отримати консультацію

      This will close in 0 seconds