Основоположні принципи під час будівництва мийки самообслуговування «під ключ»

Основоположні принципи
під час будівництва мийки самообслуговування «під ключ»

Останні кілька років дали зрозуміти: знайти перспективний бізнес за порівняно невеликих вкладень і мінімальних витрат часу дуже складно. Для виходу на рівень беззбитковості потрібно в середньому 7-8 років. Але час регулярно вносить свої корективи, тому мало хто готовий очікувати повернення інвестицій так довго.

Автомийка самообслуговування – це безпрограшний варіант, який характеризується швидким початком, оптимальними вкладеннями і прискореним просуванням.

Чим він привабливий
для інвесторів

Кількість машин зростає, як і невдоволення людей якістю миття автомобілів. Саме час поліпшити ситуацію і звернутися в De-Wash.

Будівництво мийки самообслуговування завжди краще, ніж перероблення готового об’єкта під нові умови функціонування.

icon-check

Якщо ви належите до надзвичайно обережних людей, то можете почати з мінімуму – 2-хпостової конструкції. А коли переконаєтеся, що справа йде успішно, виконайте добудовування постів.

icon-check

Оптимальний поріг входу. Початкові вкладення істотно менші порівняно з роботизованою автомийкою або контактним аналогом.

icon-check

Вихід на «чистий» прибуток відбудеться через 2,5-3 роки. Це – не прогнози, а твердження, засноване на багаторазово виконаних розрахунках.

icon-check

Доступні за ціною послуги для водіїв приваблюють із кожним днем дедалі більше відвідувачів.

icon-check

Власник бізнесу «мийки самообслуговування» наймає всього кілька людей. На зміну достатньо поставити одну людину, щоб стежила за порядком і допомагала новачкам під час першого використання терміналу.

icon-check

Управління бізнесом «під ключ» спрощене і ведеться у віддаленому режимі. Години-двох на день буде достатньо, щоб перевіряти поточну ситуацію, аналізувати результати минулих днів і намічати план дій на найближчу перспективу. Підійде будь-який мобільний гаджет.

icon-check

Найважливіше, що ви станете відповіддю на конкретну потребу людей. Завдяки спеціальній технології очищення та іншим фішкам автомобіль виїжджає з мийки самообслуговування без точок незмивного бруду і розводів. На машину любо-дорого подивитися.

Наскільки раціональним є будівництво автомийки на власний розсуд

Вам доведеться звертатися до різних людей за підбором ділянки, створенням бізнес-проекту для безконтактної мийки самообслуговування, розробкою кошторису, отриманням дозволів у міських інстанціях.

Формування комунікацій, укладання «теплої» підлоги, монтаж обладнання – тут також не обійтися без підрядників. А ще знайти справді досвідченого фахівця з авторського нагляду, який зможе контролювати хід усіх робіт.

Тільки подумайте, як багато людей потрібно залучити! У кожного – свої фінансові умови та якість виконання. Ціна будівництва автомийки зросте в рази порівняно з тим, коли звертаєшся в одну компанію, що здійснює весь спектр робіт. А як же зона відповідальності? Якщо зробить свою роботу погано, обладнання для мийки самообслуговування не зможе працювати на повну силу.

Автомийка, ціна і якість якої приємно здивують

Компанія De-Wash готова запропонувати будівництво мийки самообслуговування в Києві, Львові, Одесі та інших містах України. Ми надаємо послуги на високому рівні, тому вже реалізували кілька проектів у Європі.

аналіз діяльності конкурентів, що безпосередньо пов’язано з правильним вибором місця під автомийку;

Ellipse 12

складання бізнес-плану, кошторису та маркетингових розробок;

Ellipse 12

отримання дозволів на будівництво мийки самообслуговування «під ключ»;

Ellipse 12

встановлення комунікацій для підведення рідини, піни, воску, енергоносіїв, встановлення водяного обігріву, системи очищення води;

Ellipse 12

монтаж терміналів;

Ellipse 12

пробний запуск і налагодження процесів.

Ellipse 12

У підсумку у вас один виконавець, який сам зацікавлений у якісному виконанні проекту. На будівництво автомийки виділяється близько 3-х місяців. Ми не припиняємо співпрацю і завжди на зв’язку. Доставляємо автохімію, проводимо профілактику і ремонт обладнання, навчаємо операторів.

Як правильно підібрати ділянку під мийку автосамообслуговування

Водії ваш об’єкт повинні бачити і знати!

Купуючи землю або беручи ділянку в оренду, враховуйте наявність сусідів: АЗС, шиномонтажі, компанії з ремонту автомобілів, стояки машин. Вони одразу збільшать кількість ваших клієнтів.

icon-info

Вважається, що потрібно бути подалі від конкурентів. Однак що заважає комусь звести іншу автомийку навпроти або в радіусі 1-2 км? Якщо ділянка підходить за всіма іншими параметрами, то краще не боятися конкурентів, а виділятися перевагами.

icon-info

Бажано, щоб мийка самообслуговування розташовувалася уздовж дороги.

icon-info

Розумно буде знайти місце, де поруч уже створено інженерні комунікації. Під’єднатися до вже готового рішення буде простіше і дешевше.

icon-info

Водії зазвичай миють машини недалеко від будинку. Тому спальні райони, котеджні містечка, заклади масового відвідування людей є найбільш привабливою зоною обслуговування. При цьому потрібно дотримуватися 100-метрової дистанції від житлових будинків і стовпів із лініями електропередач.

icon-info

Що входить у розробку концептуального рішення мийки самообслуговування

Інженери розробляють докладні схеми розташування постів, технічних ділянок, стоянок, зон під чистку килимків і салону, чорніння коліс. При бажанні збільшити кількість послуг, що надаються водіям, вони проектують магазин або кафе для заповнення гастрономічних потреб відвідувачів.

Розробляється загальний план мийки самообслуговування, детально показуються системи, вузли, під’їзні шляхи, складається специфікація і технічне завдання будівельникам.

До завдання додається пояснювальна записка, перелік матеріалів і кошторис на будівництво автомийки «під ключ». Документація в обов’язковому порядку підписується інвестором.

Якою має бути за габаритами мийка самообслуговування від De-Wash

Проектування дає розуміння, як будуть розташовуватися складові автомийки і скільки квадратних метрів знадобиться при будівництві мийки самообслуговування.

На один пост припадає 30 м², його довжина дорівнює 6 м.

Приміщення для персоналу, інструментів, запасного обладнання та хімічних засобів – близько 30 м².

Місце під стоянку автомобілів – не менше 1000 м².

Яке монтується обладнання для мийки самообслуговування

Технічне оснащення від перевірених виробників забезпечує безперебійне функціонування автомийки. Пропонуємо на вибір кілька комплектів, відповідно до фінансових уподобань інвестора.

Обладнання автомийки перевіряється на заводі та отримує гарантію на використання.

АВТ – апарати високого тиску

Дозатори

Системи фільтрації води та каналізаційних стоків

Консолі, пістолети для води, піни, тримачі, ємності для використовуваної хімії

Пилососи

Термінали

Керуючі системи та кабелі

Виведення об'єкта на стабільно зростаючий прибуток

Компанія De-Wash виконує завдання повного циклу.

Вивчаємо, будуємо, комплектуємо, формуємо правильну цінову політику.

icon-check

Налаштовуємо процеси, створюємо умови для економної витрати матеріалів на автомийці самообслуговування, підвищуємо якість очищення кузова машини.

icon-check

Консультуємо, надаємо швидку технічну допомогу.

icon-check

Допомагаємо в розвитку бізнесу мийки самообслуговування, навчаємо використанню програм лояльності, складання короткострокових і довгострокових планів просування в конкурентному середовищі.

icon-check

Тепер ви зрозуміли, що значить мати надійного партнера, який допоможемо вам отримати і освоїти бізнес з мийок самообслуговування. Телефонуйте в компанію De-Wash і вибирайте час для індивідуальної консультації.

    Отримати консультацію
    This will close in 0 seconds