Криті мийки самообслуговування

Мийка самообслуговування відкрита, автомийка крита чи щось нове?

Тим, хто зрозумів, що бізнес «мийки самообслуговування»  ̶  це найбільш вигідний і перспективний варіант для інвестування, замислюються: яку конструктивну модель обрати? Розберемо два основних види і покажемо, який незвичайний варіант теплої автомийки «під ключ» з комбінованими боксами ми вже побудували.

Відкриті мийки самообслуговування De-Wash

В Україні такий варіант обирають ті інвестори, хто хотів би прискорити будівництво автомийки.

Для вільного переміщення

Машин до постів, зон додаткового обслуговування і повернення на автодорожні смуги слід запроектувати пляму забудови в 7 метрів перед постом і за ним (за умови наскрізного проїзду),
щоб машини могли розминутися.

Фінансів потрібно менше

Ніж для критої мийки самообслуговування. Робиться обігрів тільки підлоги, стіни в зимовий період залишаються холодними.

Висота автомийки

Обирається такою, щоб вдавалося приводити до ладу легкові машини. Або легкові, вантажні автомобілі, спецтранспорт, «ГАЗелі», «Богдани», пасажирські автобуси.

Грошова економія під час будівництва мийки самообслуговування відкритого типу «врівноважується» незручністю відвідування під час сильного дощу, снігу, вітру та температури нижче -10℃. В інший час вона працює з високою продуктивністю, яка знижується в нічний час.

Зовні відкрита

Автомийка самообслуговування «під ключ» являє собою каркасну будову, розділену перегородками на пости (2, 4, 6 або 8 штук). Дах-навіс робиться з полікарбонату, як найбільш атмосферостійкого матеріалу. Перегородки монтують із затемненого триплексу або тонкого вологостійкого металу.

При ділянці достатньої площі

Подібна модель мийки самообслуговування часто проектується з наскрізним проїздом. Якщо зробити протилежну від в’їзду стінку «глухою», то це частково вирішить проблему зі збереженням тепла, але ускладнить виїзд вимитого автомобіля (йому доведеться рухатися задом).

Крита мийка самообслуговування

Ціна буде вищою, адже така конструкція передбачає фактор термоізоляції.

Тепла мийка

Самообслуговування вимагає збільшення вкладень, але прибуток з кінця осені до початку весни вона забезпечує вищий. І якість помитого кузова в цей час краща, ніж при відкритій версії автомийки. Термоізольовані стіни та підлоги – це відсутність проникнення холоду. У літню пору в’їзд на пост залишають відкритим, а в холодний період оснащують підйомними воротами з сигнальними вогнями. Наскрізний прохід відсутній, тому місця під організацію автомийки «під ключ» потрібно менше.

VIP-мийка

Чудово виручає в негоду і в спеку: тут затишно, світло, достатньо місця для розміщення автомобіля і водія зі шлангом, що обходить свого «залізного коня» з усіх боків.

Правильніше буде замовити будівництво «з нуля», ніж купити мийку для авто в іншого господаря. Так ви зможете більш повноцінно реалізувати свої бажання і супутні можливості. У підсумку все залежить від вибору інвестора.

Кількість постів автомийки

За вибором. Можна почати і з одного, але чи буде це раціонально з позиції отримання прибутку? Період самоокупності значно зросте. Ми не радимо навіть 2, краще починати з 4-х. А в кого є можливість, пропонуємо 6-ти- або 8-мипостову конструкцію.

Тепла VIP-мийка

Це капітальна будова з міцними стінами і покрівлею. Найчастіше сюди заїжджають легкові машини, але можна запроектувати конструкцію під будь-які габарити дорожнього транспорту. Такий підхід вигідний у місцях, де розміщені стоянки вантажного і спецтранспорту, що здається в оренду, автопарки, комунальні транспортні господарства.

Тепла мийка самообслуговування з комбінованими відкритими боксами

Компанія De-Wash зробила прорив, побудувавши в Черкасах комбіновану автомийку. Таких конструкцій немає ні в Україні, ні в Західній Європі.

Поки хтось обирає, що краще: відкрита чи закрита автомийка самообслуговування, ми запропонували варіант тандему. На одному об’єкті побудували відкриті та закриті аналоги. Це  ̶  не просто пілотна розробка, а готовий, запущений у роботу проект, у якому вдалося втілити «сильні сторони» обох моделей:

 • високу пропускну здатність відкритих мийок;
 • сучасне обладнання для мийки самообслуговування «під ключ»;
 • застосування VIP-умов для особливо вимогливих клієнтів;
 • використання хімії, що справляється з найскладнішими забрудненнями;
 • вибір опцій для миття автомобілів;
 • зручний варіант розрахунку за послуги;
 • бонусна заохочувальна програма для водіїв;
 • відсутність численного, регулярно працюючого персоналу.

Тепла VIP-мийка самообслуговування з комбінованими відкритими боксами – варіант, який виграє в будь-якій конкурентній боротьбі. Адже він підійде для будь-якого водія, який вважає за краще доглядати за своєю машиною власними руками. Надаючи людям вибір виду мийки самообслуговування на одній території, ви залучаєте ще більше клієнтів. У них не буде приводу відмовитися приїхати сюди.

Previous
Next

Чому мийки самообслуговування De-Wash вибирає більшість замовників

Ми працюємо без зволікань і завжди виконуємо те, що обіцяли. Виконуємо проектування, складаємо бізнес-план, надаємо допомогу в оформленні дозвільної документації. Будівництво та апгрейд ведемо за наявності авторського нагляду. Обладнання мийки самообслуговування пропонуємо від відомого світового виробника.

Розробляємо індивідуальний план швидкого досягнення рівня беззбитковості та подальшого успішного розвитку проекту «мийки самообслуговування в Україні, Європі». Пропонуємо кілька моделей інвестування та управління бізнесом.

– Якщо є така можливість, будуємо мийки самообслуговування поруч із торговими, адміністративними, розважальними закладами, бізнес-центрами. Хороші результати дають місця на в’їзді в місто і в густонаселених «спальних» районах, там, де регулярний автомобільний трафік.

– Термінали для мийки самообслуговування є ексклюзивною розробкою компанії De-Wash. Застосування інформаційних технологій формує швидкість і зручність отримання послуг для користувачів, а також віддалений варіант контролю за процесами у власника бізнесу з мийок самообслуговування.

– Оплата послуги нижча, ніж у класичних контактних автомийках. У період, коли багато людей шукають додаткові шляхи економії своїх витрат, мийка самообслуговування з оптимальними цінами більш пріоритетна для автомобілістів.

– Відкрити мийку самообслуговування вдається в середньому через 2,5-3,5 місяці після вибору майданчика. Оснащена обладнанням італійського виробництва, вона функціонує в автоматичному режимі.

Вкладати гроші в купівлю з апгрейдом або будівництво мийки самообслуговування «з нуля» вигідно. Де ще знайти бізнес із періодом окупності до 3-х років і не просто перспективою, а реально розробленою стратегією виходу на доволі швидкий, стабільно зростаючий дохід?

Ми допоможемо вам правильно розвиватися з перших кроків. Грамотно проведена маркетингова політика приведе ще більше людей на вашу автомийку. І тоді вдасться реалізувати мрію кожного інвестора: «клієнт назавжди».

Я, Дмитро Цибульов, власник компанії з проектування, будівництва, обладнання, монтажу мийок самообслуговування в Україні та Європі, у понад 100 реалізованих об’єктах гарантував «погашення» вкладеного капіталу за 2,5 року. Усі мої розрахунки підтвердилися на практиці. І вже не один інвестор став розширювати мережу автомийок з нашою допомогою.

Проект «тепла мийка самообслуговування з комбінованими відкритими боксами» ми реалізували вперше. Я впевнений, що період окупності буде ще коротшим. А це означає, що бізнесмен отримає свій «чистий» прибуток швидше. Час покаже, я обов’язково озвучу через 1,5-2 роки отриманий результат.


  Отримати консультацію
  This will close in 0 seconds

   Отримати консультацію

   This will close in 0 seconds