Інвесторам

Автомобільні мийки самообслуговування - машина для множення ваших інвестицій.
Це сучасний бізнес за європейськими стандартами, який вимагає мінімум зусиль на його ведення.

Будівництво мийки самообслуговування як вигідна інвестиція

Будівництво мийки самообслуговування – вигідне вкладення коштів, незважаючи на зростаючу конкуренцію в цьому секторі ринку. Окупити інвестиції і отримати стабільний прибуток можна вже через рік після відкриття бізнесу, якщо вдало вибрати місце забудови і забезпечити стабільний потік клієнтів.

Що потрібно для відкриття автомийки

Бажання заробляти

Земельна ділянка

Інженерні комунікації

Початковий капітал

Старт

5 кроків до відкриття автомийкии

Наші фахівці  роблять ескіз проекту, а також ми безкоштовно надаємо типовий проект. Цей проект силами підрядників адаптується до розташування та узгоджується.

Ми можемо побудувати мийку під ключ, щоб не відволікати замовника від його справ. Якщо замовник вирішить максимально зануритися в процес, ми полегшимо його завдання, надавши на вибір перевірених підрядників, а також консультації, якщо він вибере сторонніх.

Будівельні роботи проводяться нашими силами, або силами сторонніх підрядників. Але в будь-якому випадку під контролем наших інженерів.

Нашими інженерами проводиться шеф-монтаж обладнання. Професійно і чітко в строк.

Наші інженери проводять фінальні пуско-налагоджувальні роботи, досконально перевіряють роботу обладнання і здають в експлуатацію. Потім навчають персонал замовника експлуатації обладнання, а також як правильно його обслуговувати, щоб автомийка ніколи не простоювала. Ви починаєте заробляти гроші.

Варіанти комплектів автомийних комплексів

Відкриті мийки самообслуговування

Найпопулярніший в Європі тип мийки і набирає популярність в Україні – це відкрита мийка самообслуговування. Являє собою навіс з металоконструкцій, що забезпечує наскрізний проїзд автомобіля. Забезпечує максимальну прохідність постів.

Плюси таких конструкцій: 

Криті мийки самообслуговування

Компанією DE-WASH  у 2019 році було впроваджено криті утеплені мийки самообслуговування. Наша компанія першою на території України розпочала робити мийки такого формату. 

Плюси таких конструкцій: 

Роботизовані мийки

На український ринок стрімко вриваються нові технології із Заходу. Одна з таких — це робомойкі, або як вони ще називаються безконтактні портальні автомийки.

Плюси таких конструкцій: 

Будівництво мийки

 Наша компанія надає послуги з оформлення повного пакету дозвільних документів під ключ. Ми представляємо замовнику детальний кошторис в якому все деталізуємо: вартість будівельних робіт, матеріалів та термінів будівництва.

Етапи будівництва: 

Металокаркаси

Ми виробляємо металокаркаси будь-яких форм, і будь-якого металу і фарбування. Починаючи від італійської нержавійки, закінчуючи порошковим фарбуванням з гарантією на 10 років.

Плюси таких конструкцій: 

    Отримати консультацію
    This will close in 0 seconds

      Отримати консультацію

      This will close in 0 seconds