Відгук по мийці
самообслуговування - Ковель

Відгук по мийці
самообслуговування - Ковель

Сьогодні рівно рік, як інвестор співпрацює з компанією De-Wash. Побудували автомийку GARAGE, на яку регулярно високий попит серед водіїв. У цьому рішенні втілилися мрії інвестора та рекомендації виконувача.

В Ковелі мешкає близько 60 000 населення. Це – не перша мийка самообслуговування, що там є. Тобто середа висококонкурентна, а місту – дуже далеко до мільйонника. Усі сумніви щодо успіху розвіялися після року функціонування автомийки «під ключ».

Як все було з початку? Проаналізувавши поточну ситуацію, прийняли рішення стосовно будівництва мийки самообслуговування VIP-типу.

Що робити, коли перед тобою утворилася невелика черга? Виручає вбудована в комплекс бургерна. Можна поїсти за столиками або взяти їжу для перекусу із собою. За період очікування вдасться владнати робочі питання по телефону, дізнатися, як справи удома, потурбуватися про стан здоров’я батьків. Або спланувати свій розпорядок дня, намітити найближчі цілі та поїздки (сучасні програми дозволяють це зробити у любому місці).
Машини виїжджають назовні чисто вимитими. Це вдається створити завдяки особовому складу піни, яка робиться під замовлення. Достатня площа для заїзду та виїзду не створює перешкод для автомобілів. Широка стоянка автомийки самообслуговування «під ключ» допомагає значній кількості машин припаркуватися та розділитися на черги.

Детальний огляд об’єкту дає розуміння того, чому на автомийці повний аншлаг. Водіям подобаються невисокі ціни, можливість почистити свою машину саме так, як їм хочеться. При цьому – не мерзнути на морозі чи під пронизливим вітром, не попадати під промені пекучого сонця, дощову зливу, град.
Власник мийки самообслуговування навряд чи чекав таких результатів – він просто повірив Дмитру Цибульову, що і в невеличкому Ковелі можна знайти високо затребуваний бізнес, який буде приносити задоволення та значний дохід.

Що можемо сказати? Далі буде ще краще з фінансової точки зору. Ті, хто замовляв будівництво автомийки самообслуговування в De-Wash, через пару років наважуються відкривати наступну точку. І це може бути як в Україні, так і в Європі. Якщо ви ще думаєте, чи впораєтесь з автомийкою, інші успішно діють  нашою допомогою.


·        Широкі бокси створюють багато місця для того, щоб комфортно заїхати та якісно помити свою машину.
·        Високі перегородки зупиняють потоки води й піни, які не потрапляють до іншого боксу.
·        Ролетні ворота зачиняються в холодну пору року. Власник авто може мити свого улюбленця у комфортній температурній обстановці.
·        Про те, що пост звільняється, повідомляє зовнішній світлофор на автомийці. І тоді наступний водій готується швиденько в’їхати на це місце.
·        Обладнання автомийки самообслуговування створено на сучасному рівні. Воно розраховане на цілодобову експлуатацію на протязі десятків років. Багаторічна гарантія від виробника підтверджує, що все створено на  совість.
·        Термінали мийки самообслуговування з влагозахистом спрощують розрахунки любим обраним способом. А власнику мийки самообслуговування вони допомагають керувати об’єктом онлайн.

Ми допоможемо вам правильно розвиватися з перших кроків. Грамотно проведена маркетингова політика приведе ще більше людей на вашу автомийку. І тоді вдасться реалізувати мрію кожного інвестора: «клієнт назавжди».

Я, Дмитро Цибульов, власник компанії з проектування, будівництва, обладнання, монтажу мийок самообслуговування в Україні та Європі, у понад 100 реалізованих об’єктах гарантував «погашення» вкладеного капіталу за 2,5 року. Усі мої розрахунки підтвердилися на практиці. І вже не один інвестор став розширювати мережу автомийок з нашою допомогою.

Проект «тепла мийка самообслуговування з комбінованими відкритими боксами» ми реалізували вперше. Я впевнений, що період окупності буде ще коротшим. А це означає, що бізнесмен отримає свій «чистий» прибуток швидше. Час покаже, я обов’язково озвучу через 1,5-2 роки отриманий результат.


    Отримати консультацію
    This will close in 0 seconds

      Отримати консультацію

      This will close in 0 seconds