Відгук про мийку
самообслуговування - Кривий Ріг

Відгук про мийку
самообслуговування - Кривий Ріг

Це була, так би мовити, проблемна мийка за рахунок неприємностей, що склалися в перший рік війни. Підготовлене на доставку обладнання викрали. Нам довелося за власний рахунок, у нестабільний період, виконувати взяті на себе зобов’язанні. Зараз про це розповість сам інвестор.

Ігор вже два роки розвиває бізнес по мийкам самообслуговування. У Кривому Розі відкрився його другий об’єкт. Він с з першого проекту співробітничав з компанією De-Wash в особі директора та власника Дмитра Цибульова.

Ігор виразив подяку компанії De-Wash та усім працівникам, які були причетні до будівництва автомийки самообслуговування. Він підкреслив, що компанія спочатку працювала у Харкові, а після нападу ворога на Україну сильно постраждала та виїхала на іншу територію. Однак навіть мови не було про те, що все «спишуть» на війну, а інвестор зі самого початку опиниться у збитках. 

Ми раді бути корисними для кожного інвестора. Дмитро Цибульов має цінний, роками напрацьований досвід, завдяки якому почувається у бізнесі «мийки самообслуговування», як риба у воді. Його компанія De-Wash – не тільки виконавці, що працюють по чужих замовленнях. Дмитро є власником 4-х мийок самообслуговування, які вже давно перетнули межу окупності. Він знає всі тонкощі та може дати поради на любому етапі: від вибору дільниці, проектно-будівельних робіт, дозвільних узгоджень до складання плану розвитку на поточний період та перспективу. Це – не просто керівник, а безпосередній учасник кожного проекту. Тому кожен інвестор, який має справу з Дмитром Цибульовим, вдячний за допомогу, поради, менторство стосовно відкриття мийки самообслуговування в Україні та Європі.

Відгук Ігоря свідчить про значний рівень відповідальності перед партнерами. Саме на таких важких випробуваннях і перевіряється надійність та порядність виконавця. І компанія De-Wash чудово склала цей життєвий іспит.
Бувають різні обставини. Головне – гідно виходити з них і не псувати створену репутацію. А тим, хто тільки підбирає для себе високорентабельну справу, радимо уважно придивитися до напрямку автомийки, будівництво «під ключ» якої виконується на протязі 3 місяців.

Компанія De-Wash збудувала 4-постову автомийку самообслуговування, все підключила та налаштувала до експлуатації. Ігор задоволений темпом та рівнем виконаних робіт. Все працює без нарікань: добре подається піна, потужні помпи вдало справляються з цілодобовим функціонуванням, водії не мають претензій до якості мийки самообслуговування.

А ще їх приваблює цілодобовий режим роботи об’єкту та зручні ціни на різні послуги автомийки «під ключ».
Ігор відмітив інноваційні рішення по переходу з одного виду піни на інший. Він запропонував бажаючим приїхати та власноруч оцінити, чи варто обслуговувати свою машину на подібних мийках самообслуговування.

Ми допоможемо вам правильно розвиватися з перших кроків. Грамотно проведена маркетингова політика приведе ще більше людей на вашу автомийку. І тоді вдасться реалізувати мрію кожного інвестора: «клієнт назавжди».

Я, Дмитро Цибульов, власник компанії з проектування, будівництва, обладнання, монтажу мийок самообслуговування в Україні та Європі, у понад 100 реалізованих об’єктах гарантував «погашення» вкладеного капіталу за 2,5 року. Усі мої розрахунки підтвердилися на практиці. І вже не один інвестор став розширювати мережу автомийок з нашою допомогою.

Проект «тепла мийка самообслуговування з комбінованими відкритими боксами» ми реалізували вперше. Я впевнений, що період окупності буде ще коротшим. А це означає, що бізнесмен отримає свій «чистий» прибуток швидше. Час покаже, я обов’язково озвучу через 1,5-2 роки отриманий результат.


    Отримати консультацію
    This will close in 0 seconds

      Отримати консультацію

      This will close in 0 seconds