Відгук про мийку
самообслуговування - Мелітополь

Відгук по мийці
самообслуговування у Мелітополі,
власник Ісмет

Автомийки самообслуговування вже кілька років, як обігнали за затребуваністю класичний контактний сервіс. Вони зводяться досить швидко, а черги, що шикуються до постів, свідчать про те, що водії задоволені своїм вибором.

Чому Ісмет звернувся в De-Wash? Спостережливий бізнесмен зумів вловити тенденцію зростання цього напрямку і вирішив добре вивчити цю тему. В інтернеті інвестора привабили відео з Дмитром Цибульовим, власником бізнесу з мийок самообслуговування, який чесно і зрозуміло розповідав про вигоди і «підводні камені». Щирість переконує краще за будь-які гарантії, тому Ісмет домовився про зустріч. 

Інвестори – це теж водії, які миють свої машини. Вони вміють вибудувати ідею й оцінити перспективну можливість вигідного напрямку там, де інші обивателі бачать лише позитивні моменти для себе. Ісмет одразу зрозумів: навіть у невеликому місті, яким є Мелітополь, повно автомобілістів. І вони хочуть їздити на справді чистих машинах, не витрачаючи багато часу і грошей на підтримання естетичного вигляду кузова.
Автомийка виправдовує себе в рентабельності, і в залученні нових клієнтів. На один пост знадобиться вкладень від 4000 євро. Вигідно будувати 4-, 6-, 8-мипостові конструкції – кількість постійних клієнтів збільшується швидше. Але компанія De-Wash не відмовляє і тим, хто готовий почати бізнес із 2-хпостової мийки.

Згуртована команда, яка вибудувала вже понад 100 мийок, кожен проект створює індивідуально. Ми працюємо на результат і пишаємося кожним завершеним рішенням. У De-Wash приходять замовники автомийок «під ключ» за рекомендаціями і після вивчення матеріалу на каналі «Мийки самообслуговування, як бізнес». Нас добре знають в Україні, до нас звертаються люди із Західної Європи. Незаплямована репутація є чудовим активом і сприяє перемозі в чесній, конкурентній боротьбі.
Бажаєте розвивати свою справу в напрямку «мийки самообслуговування»? Ми готові вислухати вас та створити автомийку «під ключ», щоб вона вийшла найкращою в місті.

Мелітопольський інвестор переконався, що Дмитро любить свою роботу, «горить» нею, має досвід, яким готовий поділитися з іншими. Він остаточно утвердився у своїй думці замовити будівництво мийки самообслуговування після оцінки власником De-Wash кількох локацій. Мудрі рекомендації, секрети вибору місця для автомийки «під ключ» дали змогу Ісмету переконатися, що перед ним – професіонал високого рівня, який готовий узяти на себе повну відповідальність за підготовку бізнесу з автомийок і виведення нового об’єкта на швидку самоокупність.

У період будівництва мийки самообслуговування до Дмитра Цибульова можна було звертатися в будь-який день тижня. Він і його команда доклали багато зусиль, щоб все зробити вчасно і з високою якістю. Інвестору сподобалося італійське обладнання преміум-класу, активність піни, кінцевий результат. Ісмет вирішив взяти для мийки самообслуговування «під ключ» назву компанії, яка попрацювала над запуском його бізнесу. Сьогодні він готовий своїм друзям з інших міст рекомендувати Дмитра Цибульова і його компанію De-Wash, як надійного і перевіреного партнера.

Ми допоможемо вам правильно розвиватися з перших кроків. Грамотно проведена маркетингова політика приведе ще більше людей на вашу автомийку. І тоді вдасться реалізувати мрію кожного інвестора: «клієнт назавжди».

Я, Дмитро Цибульов, власник компанії з проектування, будівництва, обладнання, монтажу мийок самообслуговування в Україні та Європі, у понад 100 реалізованих об’єктах гарантував «погашення» вкладеного капіталу за 2,5 року. Усі мої розрахунки підтвердилися на практиці. І вже не один інвестор став розширювати мережу автомийок з нашою допомогою.

Проект «тепла мийка самообслуговування з комбінованими відкритими боксами» ми реалізували вперше. Я впевнений, що період окупності буде ще коротшим. А це означає, що бізнесмен отримає свій «чистий» прибуток швидше. Час покаже, я обов’язково озвучу через 1,5-2 роки отриманий результат.


    Отримати консультацію
    This will close in 0 seconds

      Отримати консультацію

      This will close in 0 seconds