Відгук по мийці
самообслуговування - Одеса

Відгук по мийці
самообслуговування - Одеса

Своєю думкою про співпрацю з компанією De-Wash готовий поділитися інвестор, а тепер уже власник автомийки Дмитро. Як справжній одесит, він відразу зрозумів, що бізнес «мийки самообслуговування»  ̶  це те, чим варто займатися. І вирішив якнайшвидше відкрити свою точку.

Звернувся до компанії, яка зуміла настільки все красиво розписати в рекламних цілях, що не повірити було важко. З великими надіями очікував позитивного результату. Переговори тривали близько 1,5 місяців, протягом цього терміну мало що прояснилося.

Дмитро захотів прорахувати майбутній бюджет для інвестування, але все було якось без конкретики і точних цифр. Невідомо скільки ще часу тривало б «водіння за ніс»: зрештою одеський бізнесмен психанув і відмовився від такого ненадійного партнерства.

Процес завершився в зазначені терміни. Минуло 2 місяці, після чого власник мийки Дмитро вирішив залишити відгук. Він хотів особисто переконатися в тому, що De-Wash  ̶  компанія з серйозною репутацією, яка «слів на вітер не кидає».


Йому подобається все:

– від продуманої роботи терміналів до витратних матеріалів, які оперативно поставляються за потреби;

– від якості будівництва мийки самообслуговування до стабільного зростання доходу (це пояснюється зростаючим потоком клієнтів);
– від розуміння успішного ведення бізнесу з автомийок «під ключ» до усвідомлення того, що намічені фінансові плани близькі до реалізації.
Власник мийки самообслуговування в Одесі дуже вдячний Цибульову Дмитру і його співробітникам за настільки успішне партнерство і порадив усім звертатися саме в компанію De-Wash.

Хочеться зробити таке підбиття підсумків. Ми прагнемо до того, щоб кожен інвестор, який обрав бізнес «автомийки самообслуговування», відбувся, як успішний підприємець. Ми не тільки займаємося продажем обладнання для мийок, як думають деякі. Це – занадто вузько і мало. Насправді ми здійснюємо практичні дії з аналізу та рентабельності, надаємо консалтингову допомогу, будуємо, виконуємо сервісне обслуговування. Ваш бізнес з мийок самообслуговування розкладемо по поличках і направимо в потрібне русло. Ось такий повноцінний супровід ви отримаєте, якщо почнете співпрацю з компанією De-Wash!

Але так хотілося, щоб усе склалося вдало! Дмитро вирішив вдатися до допомоги інтернету. Він набрав у пошуковому рядку браузера «мийки самообслуговування» і став збирати по крихтах наявну інформацію. Потрапив на одне з відео Дмитра Цибульова, вирішив переглянути майже все, що було на каналі. Поступово сформувалася думка про те, що De-Wash – досить серйозна компанія, якій можна довіряти. Підштовхнули до рішення задоволені, усміхнені обличчя власників автомийок, які раніше звернулися по допомогу до Дмитра Цибульова.

І ось настав цей щасливий час. Зустріч в Одесі стала тією відправною точкою, після якої співпраця стала набирати обертів. Як людина розважлива і практична, яка бажає точно знати, на що саме будуть витрачені гроші, Дмитро сам закупив усі потрібні матеріали. Компанія De-Wash підключилася на етапі будівництва мийки самообслуговування, включно з монтажем обладнання автомийки.

Ми допоможемо вам правильно розвиватися з перших кроків. Грамотно проведена маркетингова політика приведе ще більше людей на вашу автомийку. І тоді вдасться реалізувати мрію кожного інвестора: «клієнт назавжди».

Я, Дмитро Цибульов, власник компанії з проектування, будівництва, обладнання, монтажу мийок самообслуговування в Україні та Європі, у понад 100 реалізованих об’єктах гарантував «погашення» вкладеного капіталу за 2,5 року. Усі мої розрахунки підтвердилися на практиці. І вже не один інвестор став розширювати мережу автомийок з нашою допомогою.

Проект «тепла мийка самообслуговування з комбінованими відкритими боксами» ми реалізували вперше. Я впевнений, що період окупності буде ще коротшим. А це означає, що бізнесмен отримає свій «чистий» прибуток швидше. Час покаже, я обов’язково озвучу через 1,5-2 роки отриманий результат.


    Отримати консультацію
    This will close in 0 seconds

      Отримати консультацію

      This will close in 0 seconds