Апарат-високого-тиску-HAWK-600-600

Апарат високого тиску HAWK + мотор для мийки (АВД)

В наявності

Ціна: 36 000 грн

Компанія DE-WASH понад 5 років встановлює апарати високого тиску на автомийки, підприємства, Атп, а також на мийки самообслуговування.

Ці стаціонарні апарати ми встановили в містах у всій Україні, Херсон помпа HAWK працює понад 1,5 року (безвідмовно), Київ — понад 12 об’єктів встановлені й (безвідмовно працюють майже 2 роки) стаціонарні апарати високого тиску нашої компанії.А також Чорниці, Павлограді, Дніпропетруванню,Луганську, Левове, Черркаси.

Мийка високого тиску HAWK 15-20 забезпечує високу якість очищення будь-яких поверхонь. Цей агрегат відповідає найвищим вимогам експлуатації, він невибагливий і надійний.

У конструкції апарата використовується насос високого тиску, система тяга-кривошип, які сприяють чудовій продуктивності, низькій температурі роботи механічних елементів і низькому рівню шуму. Головка з латуні забезпечує довгий термін експлуатації, а керамічні поршні надають великого опору на зношування.

Електромотор — індукційний, 4-х полюсний (2850 об/хв), з повітряним охолодженням, безперервною роботою, з термозахистом, призначений для тривалого використання, не потребує обслуговування й гарантує тривалий термін експлуатації механічних елементів.

Цей апарат високого тиску здатний працювати за добу, забезпечуючи високі робочі показники. Конструктивні особливості дають змогу використовувати дані апарати в надзвичайно жорстких робочих умовах.

 

Насоси та комплектуючі HAWK застосовуються в найрізноманітніших сферах: у установках для миття під тиском (холодної та гарячої водою) для миття автотранспортних засобів, сільськогосподарської та садової техніки, землерійної техніки, промислового обладнання, човнів, літаків. Чищення та санітарна обробка в харчовій, хімічній промисловості, у громадських місцях (школах, лікарнях), на фермах (у коровниках, конюшнях, курниках, у силосних сховищах тощо). Чищення промислових і харчових резервуарів, танкерів, сміттєвих баків. Піскоструминне очищення поверхонь, будівельних фасадів і стін; чищення пам’яток, чищення корпусів кораблів. Зняття фарби (лакофарбового покриття) з будівель, огорож, кораблів. Стаціонарні пристрої, обладнання й арматура, тунелі автоматичного миття автомобілів, прохідні системи миття, встановлення для миття автомобілів із самообслуговуванням. Інші сфери застосування, наприклад, системи водорозпилення для побутових, комерційних, промислових і сільськогосподарських потреб, системи пожежної безпеки, техобслуговування й чищення водостіків і каналізаційних труб, водопроводів і багато іншого.

 

Обладнання та переваги:

 • Насос високого тиску HAWK з латунною головкою та керамічними поршнями.
 • Чотириполюсний двигун: асихронний двигун класу S1 (з безперервним режимом роботи) (1450 об/хв).
 • Клапан By-Pass із регулюванням подавання тиску.
 • Опорна металева пластина для захисту By-Pass від механічних навантажень.
 • Загальний вмикач із тепловим захистом.
 • Термостатичний клапан для захисту насоса від перегрівання, поки апарат є у фазі by-pass.
 • Вхідний фільтр тонкого очищення (внутрішній) має високу пропускну здатність і запобігає потраплянню в насос механічних домішок.

Комплект постачання:

 • Шланг високого тиску, довжина 10 м.
 • Пістолет високого тиску з курком
 • Струминна трубка, робоча довжина 700 мм.
 • Розпилювальне сопло, кут розпилення 25 град.

  Отримати консультацію
  This will close in 0 seconds

   Отримати консультацію

   This will close in 0 seconds