Мийка самообслуговування у Києві під ключ

“De wash” – будівельна компанія. Компанія, яка будує автомийки самообслуговування понад 10 років на території України, має представництво в Європі з 2022 року. Замовляти будівництво можна в будь-якій країні та будь-якому місті.

Вітаю Вас на сайті моєї компанії. Цікавитесь будівництвом мийки самообслуговування у Києві. Моя компанія реалізує найкращі проєкти в умовах конкуренції. Ми готові Вам запропонувати найкращі умови співпраці у бізнесі. Різні варіанти початку роботи зручні та вигідні, як для Вас, так і для нас. Кращі технічні рішення для отримання максимального прибутку на автомийці. Нашою компанією виробляється багато комплектуючих та автономії для мийок, інше обладнання виготовляються надійними європейськими виробниками. Телефонуйте і ми Вам запропонуємо найкращі та повністю відкриті та зрозумілі умови співпраці.

Дмитро Цібульов

Бізнес мийки самообслуговування — прибутковий вид бізнесу, що швидко окупається. Стабільний та прогнозований дохід дозволяє власнику мийки планувати та розвивати стиль ведення бізнесу

Компанія De-wash пропонує будівництво мийок самообслуговування у Києві. Для власників земельних ділянок або приміщень, які можна переобладнати в автомийку.

Що ми пропонуємо Вам?

 • Гарантовано прибутковий бізнес
 • Відкритість під час нашої з вами співпраці
 • Будівництво мийки у Києві в короткі терміни, від 2-х до 3-х місяців
 • Впізнаваність Вашого миття (індивідуальний дизайн)
 • термін окупності вкладень від 1 до 3-х років

Як ми реалізуємо проєкт? Найважливіше, що ви повинні розуміти це звичайно ж термін окупності та вкладення. На початковому етапі нашої співпраці ми приїжджаємо до вас на ділянку, проводимо повний аналіз ділянки та конкурентів для створення та надання Вам бізнес-плану з терміном окупності.

мийка відкритого формату

Дизайн мийки індивідуальний

 1. Пост мийки від 4000 євро
 2. Обладнання від 5000 євро
 3. Бізнес-план безкоштовно
 4. Аналіз ділянки / оплачується транспортні витрати

крита-утеплена

Додатковий бізнес на мийках

 1. Пост мийки від 6000 євро
 2. Обладнання від 5000 євро
 3. Бізнес-план без оплати
 4. Аналіз ділянки / оплачується виїзд на місце витрати

robowash

Налаштування та встановлення

 1. Пост мийки від 7000 євро
 2. Обладнання від 17000 євро
 3. Бізнес-план без оплати
 4. Аналіз ділянки / оплачується виїзд на місце витрати

Що ви отримаєте після завершення робіт?

Ви завжди зможете звернутися за консультацією до досвідчених співробітників нашої компанії

 • Ми гарантуємо успіх Вашої мийки та рентабельність на рівні 30%. Цей показник завжди можна підвищити, впроваджуючи нові рішення для економії витрат на електроенергію, воду та хімію. Такі рішення є.
 • Короткі терміни окупності. Є приклади, коли вже через рік мийки самообслуговування окупали самі себе. В середньому, щоб окупити вкладення в мийку потрібно 1,5-2 роки. Тут все індивідуально

 • Обладнання на мийку з високими показниками. Наша компанія реалізує та встановлює лише перевірене обладнання європейських виробників. Є багато того, що виробляємо самостійно: термінали на мийку самообслуговування, пантографи, тримачі для килимків, метало каркаси й інше

Також виробляємо хімію для мийок: активну піну, активатор піни, полімерний віск. Таким чином, велику частину потреб Вашої мийки у Києві ми перекриваємо своїм виробництвом. А це дає нам можливість гарантувати Вам успіх.

Звертайтесь і ми Вам збудуємо найкращу мийку самообслуговування в будь-якому районі Києва.

  Отримати консультацію
  This will close in 0 seconds

   Отримати консультацію

   This will close in 0 seconds