Мийка самообслуговування
під ключ в місті
Кропивницький​

Плануєте відкрити мийку самообслуговування? Займатися бізнесом, в якому є конкуренція? Робіть це ефективно разом з компанією DeWash. До вашої уваги мийка самообслуговування під ключ в місті Кропивницький від нашої компанії в співпраці з брендом Lemon Wash.

З чого починається співпраця з нашою компанією:

 1. Виїжджаємо на ділянку, робимо аналіз конкурентів в вашому місті, складаємо бізнес-план. Адже інвестору важливо розуміти, яка сума витрат очікується та на який прибуток можна розраховувати. І який орієнтовно термін окупності закладається. 

 2. Робимо кошторис будівництва та пропонуємо вибір обладнання від економ до преміум сегменту. Нагадуємо, що початкова ціна вартості обладнання від компанії DeWash стартує від €5 тисяч. 

 3. Укладаємо договір та починаємо будівництво мийки. 

Тепер про об’єкт. Мийка повністю компанією DeWash від бетонних робіт до каркасу та встановлення обладнання. Термін будівництва подібного об’єкту від 2 до 3 місяців. В даному випадку це каркас з чорного металу та оцинкування. Гарантований термін служби – 10 років. Перегородки – заколене скло. Обшивка – люкобонд , що надає комплексу гарний сучасний вигляд. Ми не просто займаємося організацією мийки. Ми знаємо, як зробиться найкраща мийка самообслуговування під ключ в вашому місті. Звертайтесь з усіх питань до нас. 

  Отримати консультацію
  This will close in 0 seconds

   Отримати консультацію

   This will close in 0 seconds