Педальний рукомийник на мийку самообслуговування

В наявності

Ціна: 10 500 грн

Умивальник на мийку самообслуговування

Особливо багато про нього говорити нема чого. Основна його функція — це миття рук після того, як клієнт Вашої мийки самообслуговування помив машину і потрібно привести себе в порядок.

рукомийник виготовлений з харчової нержавіючої сталі

Наш рукомийник виготовлений з харчової нержавіючої сталі, основне це “Харчовий” такий матеріал служитиме довго і не втрачатиме при цьому свого вигляду. Такі аксесуари з нержавіючої сталі це те, в що Ви вкладаєте гроші один раз. Єдиний варіант зіпсувати його, це механічне пошкодження. Також можливо Вам потрібно буде через час поміняти шланги підведення і зливу води.
Педаль умивальника. Зверніть увагу на нашому рукомийнику рифлена педаль. Ковзання при натисканні педалі максимально усунуто. Це зроблено для отримання максимального комфорту клієнтом.
Кут падіння води в умивальнику, також був змінений до максимально ідеального для комфортного миття рук клієнта автомийки.

Кут падіння води в умивальниках на автомийці

Розміри рукомийника

 • Висота
 • Ширина
 • Глибина

Габарити умивальника дозволяють його розмістити в будь-якій частині мийки самообслуговування. Будь то скрізна мийка або мийка тупикового формату.

Розташування умивальника на миття самообслуговування

Замовляйте також аксесуари для мийки з нержавіючої сталі: утримувачі автомобільних килимків, прищіпки, урни на автомийку, столи для килимів, пантографи та ін.

  Отримати консультацію
  This will close in 0 seconds

   Отримати консультацію

   This will close in 0 seconds