Мийка самообслуговування
як вникнути в тему

Мийки самообслуговування:
як вникнути в тему

Бізнесом «мийки самообслуговування» захопився давно. Я розумів, що виготовлення, постачання та монтаж
технічного оснащення (те, чим ми займалися на самому початку) – це лише шматок величезної роботи.

Потужне сучасне обладнання для мийки самообслуговування складає всього 40% успішного функціонування об’єкта. А в 60%, що залишилися, входить попередня пошукова роботи, маркетингові дослідження, юридичні тонкощі, бухгалтерські проводки, податкова звітність, які занурюють у справжній хаос. Одне помилкове рішення – і справа завершується простоєм чи фінансовим промахом.

Щоб навчати інших, треба знати самому

Я здобув великий досвід у сфері відкриття мийок самообслуговування. І зрозумів, що інтерес до теми не слабшає, а навпаки – посилюється. Отже, потрібно створити алгоритм дій, який покроково розповість, що і за чим слідує. Але це ще не все: у кожному питанні є кілька рішень, прийняття яких обумовлено окремими факторами.
Так я зрозумів, що треба запроваджувати менторство. Сам є власником кількох автомийок, не раз пройшов шлях від вибору ділянки до введення готового об’єкта в експлуатацію та виходу на прибуток. Понад 100 мийок De-Wash побудувала в Україні, дві – в Європі. Тому нам є чим поділитися.

Іноді слів недостатньо

Можна багато розповідати про те, яка на мийку самообслуговування ціна, наскільки красиво виглядати як швидко дає прибуток. А докази? Фото може виявитися недостовірним або обробленим у Fotoshop. А ще я помітив, що багатьох людей ця тема «зачепила»: вони дзвонять, пишуть, ставлять ті самі питання. Якщо всім відповідати, то коли встигати працювати?
Я завів канал на YouTube. Називається він «Мийки самообслуговування, як бізнес». Відео, що викладаються, демонструють результати нашої роботи, а відгуки людей, які стали власниками автомийок, підтверджують те, що тема залишається «гарячою» і викликає непідробний інтерес. Хтось із наших замовників уже встиг купити 2-3 об’єкти тут, хтось за допомогою компанії De-Wash вийшов на закордонний бізнес. Ми показуємо відкриті нами мийки самообслуговування в Україні, Польщі, Румунії та готові рухатися Європою далі.

Мийки самообслуговування: бізнес для толкових

Для України підходить будівництво мийок самообслуговування: тут більш зрозуміла і проста система підготовки документів. В інших країнах зручніше орендувати об’єкт на довгий термін (від 10 років) або мийку самообслуговування купити у того, хто не зміг добре розкрутитись. Так буде простіше оформити документи на себе, виконати апгрейд обладнання і розпочати вести свою справу.
Я розробив для мийок самообслуговування бізнес-план. Хочу познайомити з ним кожного, хто вирішив інвестувати свій капітал у напрямок із високою рентабельністю. Тих, хто зі мною лише познайомився, запрошую передплатити канал «Мийки самообслуговування, як бізнес». На вас чекають відео, плей-листи, Shorts, в яких порушується багато питань профільної тематики. З тими, хто швидко ухвалює рішення, готовий зустрітися для предметної розмови та обговорення подальших спільних дій.

    Отримати консультацію
    This will close in 0 seconds

      Отримати консультацію

      This will close in 0 seconds