Мийка самообслуговування: монтаж, сервісні роботи, технічне вдосконалення для любих брендів

В цей час не всі бізнеси працюють у достатньому форматі та злагоджено. Хтось прикрив свою справу, виїхав за кордон. Інший не може знайти партнерів, з якими до війни мав налагоджені ділові відносини. Як бути у такому випадку?

З чим вам довелося зіткнутися

 1. Не працює мийка самообслуговування, яка раніше не підводила.
 2. Щось зламалося на автомийці та потребує термінового ремонту.
 3. Прийшов час провести сервісні роботи, але не знаєте, куди звернутися.
 4. Вартість послуг надто зросла за цей час.
 5. Працівники компанії, що займалася монтажем обладнання, все ніяк не доберуться до вашого об’єкта, «годуючи» тривалими обіцянками

Компанія De Wash швидко усуне всі виявлені недоліки та перепони!

Що готові запропонувати

 • Встановимо потрібне обладнання. Надамо важливі аксесуари, поповнимо ємності потрібними розхідниками.
 • Працюємо у повному режимі. Додатково збільшили штат навчених співробітників та спроможні сьогодні надати обслуговчі послуги для мийок любого бренду та місцезнаходження в Україні.
 • Якщо потрібний монтаж мийки або встановлення деяких її компонентів, ремонт електричної, електронної, гідравлічної систем, «свіжа» автохімія – звертайтеся у компанію De Wash.

Не цураємося інновацій

Постійно розвиваємо свій напрямок діяльності, вдосконалюємо первинні методи обслуговування. Вивчивши прогресивні європейські рішення, ми готові запропонувати заощадливі технології. Вони дозволяють на 30% зменшити витрати продуктів автохімії та на третину зекономити використання електроенергії! Ви отримуєте розумне ведення бізнесу без переплат.

Хочемо поділитися радісною звісткою. Нещодавно відкрили офіційне представництво компанії в Кракові (Польща), яке вже успішно функціонує. Це ̶ тільки перша ластівка у завоюванні європейського ринку. Маємо надалі грандіозні плани…

Бажаєте стати власником найкращої мийки високого технічного рівня у своєму населеному пункті? Хочете швидко позбавитися усіх нестикувань на вже працюючому об’єкті? Звертайтеся, обов’язково допоможемо! Все буде Україна!!!

  Отримати консультацію
  This will close in 0 seconds

   Отримати консультацію

   This will close in 0 seconds