Компанія з будівництва мийок самообслуговування

Вітаємо Вас майбутні Власники мийок самообслуговування! Ви зараз познайомитеся з компанією, яка в Україні будувала під ключ миття понад 10 років. Сотні успішних проєктів і ви зараз дізнаєтесь чому

De-wash - компанія з будівництва та оснащення мийок самообслуговування. Інновації, рішення для запуску та успішної роботи мийок самообслуговування.

Компанія з розвитку бізнесу мийок самообслуговування

Чому Вам може сподобатись працювати з нашою компанією? Наведемо Вам фразу, яку часто повторює один із засновників компанії De-wash
Мийка самообслуговування — це непросто термінал управління з кнопковою панеллю, назва компанії. Це правильна, чітка витримана концепція, яка гарантує результат в умовах конкуренції.
Дмитро Цибульов
Засновник компанії

З чого розпочати бізнес мийок самообслуговування?

Перше з чого рекомендуємо Вам розпочинати бізнес, окрім збору інформації по документах. Це аналіз Вашої ділянки та конкурентів.

Наша компанія ніколи не порекомендує Вам будувати мийку на ділянці, яка не приноситиме прибуток. Або мийка довго окупатиметься.

Що потрібно знати про ділянку під будівництво мийок самообслуговування?

 • Дільниця повинна мати достатні розміри для розміщення всіх робочих зон складових мийку самообслуговування, щоб вона була максимально комфортною для вашого клієнта. Включаючи зону заїзду, виїзду, очікування тощо.
 • Комунікації для нормальної та стабільної роботи мийок.
 • Розташування ділянки у місці, де проживають або часто відвідують ваші клієнти

За більш детальною інформацією ви завжди можете звернутись до нас за телефоном +48 721 694 002

Аналіз ділянки під будівництво мийок самообслуговування проводимо самостійно для того, щоб створити докладний бізнес-план будівництва та розвитку вашого бізнесу. Цим ми й відрізняється від багатьох компаній. Ми беремо на себе зобов’язання та гарантуємо Вам, що Ваша мийка буде успішною.

Устаткування для мийок самообслуговування

Тут, звичайно, Вам не позаздриш. У такій кількості обладнання для мийок самообслуговування складно визначити гідне та надійне. Але якщо ви працюєте з нами, то вибір ви вже зробили.

Наше обладнання вже стоїть на сотнях мийних комплексів в Україні та країнах СНД. тепер ми
будемо раді розмістити та впровадити його на мийках Європи.

Італійське обладнання, більшість якого виконано за нашим технічним завданням так що можна сказати у вас на мийці буде розташовано унікальне обладнання

Бізнес-план розвитку мийок. Від компанії De-wash

Це не сухий документ, це повноцінний документ з детальними можливостями Вашого комплексу, складеного на основі аналізу ділянки, місцевості та потенційних клієнтів.

Знову ж таки є одна найважливіша умова для того, щоб план спрацював. Ви повинні виконувати всі рекомендації, які будуть запропоновані нашими фахівцями.

Усі цифри відображені у бізнес-плані можуть мати похибку 2%

Будівництво мийок самообслуговування під ключ

Важливо!!! Ми не просто побудуємо і запустимо вашу мийку, ми ще й супроводжуватимемо Ваш бізнес. За бажання можемо навчити Ваш персонал у такому разі ми підвищимо ваш дохід на 30%. Також ми постійно контролюємо якість послуг на наших мийках. І якщо буде щось не так, то ви про це дізнаєтеся

Скільки будується мийка самообслуговування під ключ? Згідно з угодою, яку ми з Вами підпишемо. І дат, які в ньому будуть вписані. Звичайно ж, ми не можемо говорити про всі об’єкти, але 95% ми відкриваємо протягом 2-х місяців. У договорі прописані штрафні санкції, якщо ми не запустили Ваш бізнес вчасно.

Чому важливо нам важливо відкрити своє миття вчасно? Крім штрафних санкцій, ми ще втрачаємо час на запуск наступних мийок.

Кошторис будівництва

Важливий документ для Вас, на якому часто заробляють підрядники та ви втрачаєте гроші. Наш кошторис буде Вам зрозумілий, він повністю деталізований, ви відразу знатимете, який цемент і якої марки використовуватиметься і його ціну. Знаючи це завжди зможете перевірити.

Відразу хочемо попередити, що матеріали, які ми використовуємо, розраховані на довгий термін служби, і ми беремо їх тільки від перевірених виробників. Якість гарантуємо.

Ви можете самостійно контролювати всі процеси, отримуючи повні пояснення. Що? Для чого? І коли? Хоча ця інформація буде відображена у плані будівництва.

Види мийок самообслуговування

В Україні ми будували мийки 3-х типів: стандартні, криті, robowash. Ви можете замовити будь-яку мийку, приїдемо, подивимося та порахуємо рентабельність. Рентабельність – це один із факторів будівництва та вибору формату майбутнього об’єкта. Це буде перша наша рекомендація

Мийка стандартного формату. Таку мийку називають стандартною, але це не означає, що така мийка не може бути з приставкою VIP. Стандартною її називають, лише через її зовнішні, візуальні характеристики. А саме – відкриті бокси.

Мийка стандартного виконання, але VIP

Дана мийка самообслуговування вже багато років займає лідируючі позиції в місті. Після цього було побудовано мийка конкурентами, але….

Є низка факторів, чому конкуренти не змогли обійти в показниках нашу мийку, а лише перевищили кількість клієнтів.

 • У конкурентів були допущені помилки, які ми використовували у плюс
 • Так само вони не змогли досягти такої якості послуг (це означає, що у них погано миються машини. Вони не змогли досягти такої швидкості і одночасно такої ж якості і ще кілька нюансів)
 • Як писали раніше, персонал був навчений нами.
 • І найголовніше, це комфорт клієнта у всьому
Мийки критого формату. Такого формату мийка впровадила та побудувала першою в Україні наша компанія De-wash. Такі комплекси дають низку плюсів у порівнянні зі стандартним форматом.

Здебільшого такі мийки ставлять у вітряних місцях. Все робимо для комфорту клієнта, і це дає плюси. У такому боксі комфортно мити своє авто, особливо в зимові холодні місяці. Ворота зачиняються і людина (клієнт) перебуває у повному комфорті.

Поєднання стандартного та критого формату мийок, так само логічно, і ми це робили не раз. Знову ж таки всі такі рішення ми приймаємо спільно із замовником, після аналізу розташування та термінів окупності вкладень.

На фото комбинированная мойка. Закрытые и открытые боксы

Мийки RoboWash – автоматичне, швидке, безконтактне миття автомобілів. Такі мийки, популярні і всі, хто поставив такий апарат у себе на об’єкті, залишилися задоволені. Робот насамперед став рекламою, викликав величезний інтерес та ажіотаж.

Як завжди, нам довелося доопрацьовувати його, щоб отримати максимум. Після місяця старань ми досягли тієї якості, яку вважаємо гідною надання нашим клієнтам.

Поєднання бізнесу на мийках самообслуговування

Ще одним нашим рішенням було поєднання бізнесу, яке ми застосували в Україні та збираємося застосовувати у країнах Європи. Це додатковий трафік ваших клієнтів та підвищення прибутку.

З яким бізнесом поєднати бізнес мийок самообслуговування

 • Кафе
 • Бургерна
 • Магазин запчастин
 • С.Т.О
 • Магазин продуктів
 • і тд.

Всі варіанти прийнятні, але зважаючи на наш досвід. Найактуальнішим є швидке харчування. У той час, поки клієнт миє машину, його родина може з комфортом чекати його в кафе. А якщо у Вас ще й будуть смачно готувати піцу, бургер чи хот-доги, то люди будуть просто приїжджати до Вас поїсти і заразом скористаються послугами мийок.

Таким прикладом може бути мийка на якій була відкрита бургерна і вона є найпопулярнішою мийкою в місті не тільки через якість миття автомобіля. Що найцікавіше, поруч знаходяться ще дві мийки самообслуговування Ковель мийка “GARAGE”

Варіанти співпраці з компанією De-wash

Наша компанія лояльна в плані співробітництва і тому ми розглянули і вибрали для вас можливість спільної роботи, яка буде вигідна і Вам і нам.

Хочу будувати мийку сам, потрібна консультація. Такий варіант підійде тим, у кого є своя будівельна організація або знайомий підрядник з будівництва. В даному випадку ми підписуємо з Вами договір і беремо на себе зобов’язання з гарантією того, що мийка буде збудована з усіма знаками якості.
Ви будуєте та дотримуєтеся всіх рекомендацій, які ми вам даємо.Ми проводимо контроль будівництва.

З нашою компанією ви можете працювати, тому що зручно вам.
У нас немає обмежень, наприклад, вам потрібно прорахувати кошторис, ми це зробимо.

Потрібен бізнес-план, ми це зробимо.
Бажаєте купити обладнання, у нас воно є.

Побудувати мийку під ключ та супроводжувати Ваш бізнес. Із задоволенням.

Телефонуйте! Пишіть! Звертайтесь!

  Отримати консультацію
  This will close in 0 seconds

   Отримати консультацію

   This will close in 0 seconds