Мийка самообслуговування – ціна будівництва під ключ

Сучасна автомийка самообслуговування під ключ De-wash буде оптимальним інструментом успішного ведення бізнесу для підприємців, які мають бажання успішно розвиватися в цьому напрямку комерційної діяльності.

Вартість автомийки самообслуговування під ключ залежить від обсягу таких етапів робіт, як придбання спеціального обладнання, монтаж та будівельні заходи.

мийка відкритого формату

Дизайн мийки індивідуальний

 1. Пост мийки від 4000 євро
 2. Обладнання від 5000 євро
 3. Бізнес-план безкоштовно
 4. Аналіз ділянки / оплачується транспортні витрати

крита-утеплена

Додатковий бізнес на мийках

 1. Пост мийки від 6000 євро
 2. Обладнання від 5000 євро
 3. Бізнес-план без оплати
 4. Аналіз ділянки / оплачується виїзд на місце витрати

robowash

Налаштування та встановлення

 1. Пост мийки від 7000 євро
 2. Обладнання від 17000 євро
 3. Бізнес-план без оплати
 4. Аналіз ділянки / оплачується виїзд на місце витрати

Ціна бізнес-пакетів

Залежно від ваших фінансових можливостей, передбачуваній кількості потенційних клієнтів, місця розташування пост мийки СО можна замовити з 2-х запропонованих нашою компанією пакетів:
 • передбачено наявність компактного комплекту з необхідним мінімумом для роботи. За бажанням до комплекту додаються такі аксесуари, як умивальники та пилососи.
 • Ціна пост мийки самообслуговування Vip преміум класу вище через ширший перелік послуг і потужність технічного оснащення. Професійне обладнання швидко окупає вкладені інвестиції завдяки економічному споживанню основних ресурсів – води та електроенергії.
Ознайомитись з повним переліком варіантів комплектації та розцінками наші клієнти можуть мати у прайсі De-wash.

Як формується остаточна вартість будівництва мийки під ключ?

У кожному окремому випадку менеджери компанії узгоджують повний список майбутніх робіт. Комплексний підхід включає кілька стадій від старту проекту до його здачі в експлуатацію:
 • ретельний моніторинг ринку послуг та вибір ділянки, що найкраще відповідає критеріям рентабельності бізнес-проекту, прохідності клієнтів та параметрам окупності:
 • скільки коштує побудувати мийку самообслуговування під ключ – остаточний розрахунок багато в чому визначається кількістю та якістю обладнання, що купується;
 • узгодження із замовником остаточного варіанту технічної документації та етап безпосереднього виконання будівельних робіт.
Вигідний варіант замовлення – придбання повноцінної версії франшизи нашої компанії. І тут набагато спрощуються організаційні моменти ведення вашої бізнес діяльності. У вартість будівництва МСО буде включено стовідсотковий технічний та інформаційний супровід, надається докладний маркетинговий план для прийняття вірних рішень на кожному етапі господарського процесу.

Додаткові можливості

Вартість автомийки самообслуговування під ключ у багатьох випадках істотно відрізняється за рахунок різного обсягу робіт з благоустрою території. На кінцеву ціну впливає необхідність виконати такі операції:
 • облаштування місць під стоянку транспортних засобів з під’їзними шляхами;
 • озеленення зони прилеглих до об’єкта ділянок;
 • укладання бруківки в розташуванні комплексу;
 • транспортування будівельних відходів до місць утилізації.
Ми обговоримо з вами всі фактори і виберемо найбільш підходящий для замовника варіант з погляду ціноутворення.Підсумкова ціна автомийки самообслуговуванняформується також з урахуванням необхідності зведення додаткових будівель. Рентабельність комплексу значно покращиться при розміщенні на його території об’єктів сервісного обслуговування:
 • кафе на невелику кількість посадкових місць, що дозволяє випити чашку кави або перекусити в комфортабельній обстановці;< /li>
 • магазиндля придбання товарів першої необхідності;
 • бургернадля запасу бутербродів у дорогу.

Цілком доречною буде встановлення автоматів приготування гарячих напоїв та розливу води.

Зверніть увагу! На початковій стадії потрібно зібрати всю дозвільну документацію відповідно до чинного законодавства. Компетентні менеджери компанії De-washдопоможуть вам у цьому питанні кваліфікованими порадами та безкоштовними консультаціями. Звертайтесь у будь-який зручний для вас час за номерами контактних телефонів або скористайтесь опцією зворотного зв’язку на нашому сайті!
Ви хочете дізнатися що коштує побудувати мийку самообслуговування для початку підприємницької діяльності? Ми розробимо детальний план та зможемо запропонувати найвигідніші умови реалізації такого проекту.

  Отримати консультацію
  This will close in 0 seconds

   Отримати консультацію

   This will close in 0 seconds