Мийка самообслуговування під ключ у місті Ковель

Плануєш займатися бізнесом мийки самообслуговування?

Бізнесом в якому є конкуренція?

Роби це з компанією De-Wash. Ми побудуємо вам кращу мийку самообслуговування в вашому місті.

На відео ви можете бачити  мийку самообслуговування VIP утепленного формату від нашої компанії в місті Ковель. Два роки тому ми побудували повністю цю мийку, котра стала взірцем мийок самообслуговування утепленого формату.

С чого починається співпраця з нашою компанією:

 • ми виїжджаємо на ділянку та  робимо аналіз конкурентів.
 • складаємо бізнес-план,щоб ви як інвестор розуміли сумму витрат, який прибуток на     

    вас чекає і який термін окупності цього бізнеса.

 • готуємо кошторис по будівництву і пропонуємо вибір обладнання від економ до преміум класу. Початкова ціна вартості обладнання від 5000 євро.
 • укладаємо договір і починаємо будівництво мийки.

Мийка повністю побудована нашою компанією від бетонних робіт, каркасу до установки обладнання. Мийка самообслуговування, яка представлена в цьому відео – це перша в історії України мийка утепленого формату. Ціна одного поста на цій мийці від 15000 євро.

На той момент, ми вивчили конкуренцію в місті і розуміли, що людей треба  притягувати не лише фактором якості вимитого авто, а також фактором комфорту миття авто. В умовах вітрових зон автолюбитель отримує комфорт за рахунок того, що мийка утеплена. Нагадуємо успіх бізнесу мийки самообслуговування залежить від правильності підходу.

І ось результат!Результат, який отримав наш замовник після співпраці з нашою компанією. На сьогодні ця мийка самообслуговування з 6 діючих мийок в місті Ковель  – найкраща.

Звертайтесь з усіх питань будівництва мийок самообслуговування під ключ у Ковелі та по всій території України до компанії De-Wash:

 • обладнання
 • проекти
 • консультації

  Отримати консультацію
  This will close in 0 seconds

   Отримати консультацію

   This will close in 0 seconds