Як відкрити мийку самообслуговування в Європі?

Проста істина: клієнт повертається знову, коли його максимально влаштовує якість товару чи послуги. Навіть якщо ціна трохи вища за конкурентну, розумна людина воліє вибрати те, що дасть їй більше користі. 

Невтішна реальність

Дуже шкода, коли вкладено значні зусилля та кошти, а ваше дітище не дає бажаного результату. Фактична рентабельність мийки самообслуговування відрізняється від розрахункових даних. Давайте розбиратися, що не так. Чому на папері все виходить гладко, а дійсність пригнічує? Що заважає отриманню стабільного та зростаючого доходу? Як відкрити мийку в Європі та швидко вийти на гідний фінансовий рівень?

Оцінка ситуації в країнах Прибалтики, Молдови, Німеччини, Польщі дала розуміння проблем, що виникли. Ми відмітили недоробки і хочемо довести, що мийки самообслуговування в Європейському Союзі не дотягують до потрібного рівня.

 

Що означає створити чудовий сервіс

Автомийка самообслуговування – це не просто пости зі шлангами. Потрібно продумати:

 • Де збудувати бажаний об’єкт;

 • Скільки місць для одночасного миття автомобілів створити;

 • Як зробити зручним заїзд та виїзд;

 • З якою фірмою співпрацювати, щоб забезпечити автовласнику ретельне та дбайливе очищення кузова машини;

 • Яким має бути ціновий формат кожної опції.

Мийка самообслуговування в Європейському Союзі

Замовити конструкцію радимо лише у тих, хто давно займається цим напрямком. Компанія De-Wash всі технічні напрацювання перевіряє практично до того, як впроваджувати їх у пропоновані комплекси послуг.

 1. Бажаючи купити мийку самообслуговування в іншого власника, подумайте, чому він її продає? З добре налагодженим бізнесом не прощаються. У західних країнах люди звикли до чистоти, тому свої машини тримають у порядку. «Собака закопана» в неправильно побудованій конструкції, поганих розхідниках або певних технічних моментах. Поспостерігайте годинку-другу, скільки орієнтовно машин проїжджає повз цей час, яка їх частина завертає до автомийки.

 2.  Літні варіанти мийок самообслуговування не підходять для європейських зим. Вода в ємностях, перебуваючи у спокійному стані, замерзає. Важливо забезпечити пристрій протиморозної системи подачі рідини і створити бетонні підлоги, що обігріваються

 3. Мийка самообслуговування в Європейському Союзі часто недопрацьована.

Robowash от De-wash
 • Якщо подивитися на конструкцію самого поста, то проміжний поділ кабін зроблено не до низу. Зрештою, сусід за стінкою випадково обливає іншу людину, потрапляючи їй вмістом шланга на взуття та одяг.

 • Неправильний кут розпилення піни та води призводить до того, що частина їх потрапляє на клієнта. Потік води недостатньо ретельно збиває струменем бруд із кузова та коліс, а піна розпорошується, як то кажуть, вибірково. Фактично помита машина виявляється не до кінця чистою, водій із роздратуванням залишає сервісну зону. Навряд власник замислювався, як відкрити мийку в Європі, щоб вона була максимально комфортною для клієнтів. Гроші вклав, не проконтролював процес будівництва та отримав неприбутковий об’єкт.

 • Коли економія відбувається на миючих засобах, можна відразу попрощатися з частиною водіїв. Розведена піна стікає донизу, не встигаючи обробити брудну поверхню. Це означає, що фінішний потік води змиє тільки бруд, що де-не-де відстав. Решта трансформується у каламутну плівку. З нею доведеться їздити до наступного відвідування мийки. За цей час налипне новий бруд – і все повториться по колу. А постійних клієнтів лишиться менше.

  Хочете знати, як відкрити мийку в Європі, куди вишиковуватиметься постійна черга? Читайте далі, рішення близько.

 • Щітки на держаках, призначені для відтирання бруду, зовсім неефективні. Частки, що прилипли, які доводиться видаляти з натиском, попутно дряпають автомобіль. 15-20 разів заїхали на мийку – і настав час подумати про оновлення ЛКП.

 • На частині мийок відсутній осмос. Це означає, що очищений капот після висихання буде покритий контурами крапель. Чисто, але не привабливо. Особливо коли машина представницького класу.

Мийка самообслуговування у Європейському Союзі: замовити виготовлення

У компанії De-Wash готові без вагань відповісти на 3 хвилюючих замовників питання:

 • чи вигідно зводити мийку у вибраному місці;

 • яку суму обійдеться реалізація проекту;

 • скільки часу займе окупність об’єкта.

  Перше питання потребує вивчення конкретної ситуації. Інвестування у будівництво розпочинаються від 5000 євро. Якщо потрібна мийка самообслуговування в Європейському Союзі, замовити яку плануєте в утепленому варіанті, вартість буде вищою. Через 2-3 роки ви отримуватимете «чистий» прибуток.

  Ми будуємо кваліфіковано та надійно

Усі пропоновані схеми конструкцій неодноразово перевірені практично і прораховані з позиції вкладень.

Створюємо умови для якісного очищення автомобілів

Використання сертифікованих витратних матеріалів прискорює процедуру миття машини. Наприклад, рожева піна відмінно адсорбує бруд на сухій поверхні, тому первинний полив авто водою не потрібен.

Забезпечуємо реальну чистоту кузова та зовнішню естетику машини

Віск дає тонкий захист, а осмос робить поверхню слизькою, щоб потоки води самостійно стікали вниз, не залишаючи слідів.

Гарний настрій у клієнта

Сухі ноги, штани плюс невелике фізичне навантаження. Водія влаштовує якість миття, і він у чудовому настрої їде у своїх справах. Наступного разу приїде саме сюди, адже мийка відкрита цілодобово. Ще й іншим знайомим розкаже.

Як відкрити мийку в Європі, яка «не просить вихідних, не халтурить, не потребує відпустки та лікарняного»

Бізнес, який спочатку задуманий та реалізований якісно, створює не лише прибуток, але й повагу до власника. На вас чекає будівництво з юридичним супроводом та авторським контролем, опрацьована конструктивна схема, індивідуальний дизайн, подальший супровід після відкриття бізнесу.

Телефонуйте, перспективи дуже райдужні! Невисокі вкладення, швидка окупність, суттєві відмінності від конкурентів. Нема чого довго думати, треба вже починати діяти! Чекаємо на дзвінок за тел: ➣ +48 721 694 002

  Отримати консультацію
  This will close in 0 seconds

   Отримати консультацію

   This will close in 0 seconds