Мийка Самообслуговування Під ключ Ужгород

Ужгород

Мийки самообслуговування клієнти цінують за зручність та економію часу. Клієнти самі обирають необхідні опції, контролюють увесь процес мийки від початку до кінця й отримують результат, що відповідає їхнім очікуванням.

Бізнес на довгі роки

Бізнес, що адаптується до потреб водіїв, має безліч позитивних моментів. Тут не потрібно утримувати великий персонал, оскільки клієнти самостійно доглядають за своїми машинами. Прибутковість залежить від умов технічної організації автомийки «під ключ» і маркетингової політики. Спочатку все здається, що запустити об’єкт у роботу дуже просто, а далі лише встигай «гребти гроші лопатою».

Насправді бізнес «мийки самообслуговування» новачкові практично неможливо зробити успішним. Є чимало випадків в Україні та за кордоном, коли автомийка працює у збиток, тому продається. Експерт розкриє особливості бізнесу, розрахує рентабельність, підкаже, яке обладнання підходить найкраще і розробить стратегію просування. Ви уникнете великих помилок і розчарувань, зрозумієте, що за правильного підходу можна обігнати конкурентів і отримувати стабільний, зростальний дохід.

Я, Дмитро Цибульов, маю значний практичний досвід роботи з будівництва мийок самообслуговування в Україні. Понад 150 об’єктів у нашій країні, кілька автомийок у Західній Європі, підтверджують, що я справді розуміюся на темі на рівні міжнародного експерта. Сам є власником мийок самообслуговування, успішно розвиваю власну справу. Веду канали на Ютубі, маю групи в Інстаграм, Фейсбук, де ділюся відгуками інвесторів, безплатно даю цінні рекомендації.

Відкриття автомийки
«під ключ»

Я ґрунтовно вивчив українські міста, тому можу приблизно назвати кількість мийок у конкретному місті та помилки конкурентів. Щоразу, коли моя компанія отримує замовлення на будівництво мийки самообслуговування, я знову приїжджаю в це місто і проводжу дослідження ринку, оцінюю потенційні місця для будівництва автомийки. Це дає змогу інвестору одразу зайняти правильний старт і адаптувати об’єкт під фактичні умови.

Я пропоную розроблений мною, унікальний підхід в оснащенні. Обладнання мийки самообслуговування компанія De-Wash замовляє в Італії, а наші фахівці збирають систему на місці. Пропонуємо інноваційну хімію для швидкого видалення бруду, що не псує кузов автомобіля. Використовуємо зворотний осмос, щоб видалити з поверхні машини засохлі сліди води. Кожен водій задоволений якістю миття.

Бізнес потрібно вести легко, із задоволенням. Для цих цілей ми розробили термінал мийки самообслуговування, який здатний накопичувати, сортувати й передавати інформацію на відстані. Власнику не потрібно приїжджати на автомийку, щоб побачити результати роботи постів як у поточному часі, так і за будь-який обраний проміжок часу. Термін – це smart-робот, навчений виконанню безлічі команд. Перебуваючи в будь-якій цивілізованій країні, інвестор може активно управляти розвитком своєї справи.

Підготовка до початку робіт

Ви не зможете найняти будівельну бригаду, поки не отримаєте офіційного дозволу. Оформляти документи доведеться довго, адже список великий.

Техніко-економічне обґрунтування будівництва.

Дозвіл від технічних служб.

Висновок інвестиційної ради.

У разі придбання готової мийки самообслуговування реєстрація права власності.

 Документи, що підтверджують оплату пайового внеску та пайової ставки.

Викопіювання ділянки в масштабі 1:500.

Право на владение земельным участком (оригиналы плюс выкопка).

Створення робочої документації на основі ПОС.

Декларація, в якій прописано початок і кінець виконання робіт.

Перевірка меж ділянки, узгодження їх із прилеглими об’єктами.

Схема майбутнього переміщення автомобілів з урахуванням проекту організації дорожнього руху.

Бюджет із детальним описанням проведених робіт.

Проведення геодезичних робіт із розбивкою.

У моїй компанії є фахівці, які знають, у якому порядку беруться і як складаються документи, щоб вдалося скоротити загальний термін підготовки.

Будівництво автомийки
«під ключ»

І тут не все так гладко, як хочеться. Основними етапами будуть:

 • зонування;
 • підготовка фундаменту;
 • прокладання підземних комунікацій;
 • будівництво наземної частини автомийки;
 • утеплення (для VIP-версії);
 • встановлення обладнання мийки самообслуговування для кожної зони;
 • створення додаткових сегментів з метою надання додаткових послуг (кафе, чищення салону, чорніння коліс, підкачування шин, встановлення апаратів із чистою водою).

Важливо не наймати кілька підрядників, а доручити все це одній компанії. De-Wash, на рахунку якої майже 160 відкритих мийок самообслуговування, цілком заслуговує на довіру клієнтів. Відгуки задоволених інвесторів можна почитати на нашому сайті та побачити на Ютуб-каналі (напевно, потрібно дати посилання, але це – на Ваш розсуд).

Оцінити якість проведених робіт допомагає стартовий запуск автомийки. Я завжди присутній при цьому, щоб переконатися, що роботи виконані «на відмінно». На цьому етапі перевіряємо якість миття автомобіля, оцінюємо та коригуємо роботу помп, моторів, розпилювачів.

А ще інвестори отримують детальний маркетинговий план на рік. Їм не потрібно думати, як працюватиме безконтактна автомийка самообслуговування, де брати витратні матеріали, що робити за необхідності проведення профілактики обладнання. Усі ці завдання виконує компанія De-Wash.

Чи готові ви стати партнером De-Wash?

Оцініть обсяг робіт, який ми беремо на себе при організації співпраці. В іншому випадку вам доведеться підшукувати безліч підрядників, координувати їхню роботу, днювати та ночувати на ділянці. А якщо щось пішло не за планом, довго розбиратися й відшукувати винуватців.

Моя пропозиція дійсна для жителів Ужгорода, Львова, Івано-Франківська, Мукачева, Хуста, Виноградова, Сваляви, Самбора, Стрия, Корольова, Рахова, Виноградова та інших населених пунктів. Думаю, ви погодитеся, що досвід і експертність при будівництві мийки самообслуговування (Україна) стають незамінними при досягненні успіху і розвитку вашого бізнесу. Ви отримаєте найкращу автомийку у своєму регіоні.

  Отримати консультацію
  This will close in 0 seconds

   Отримати консультацію

   This will close in 0 seconds