Термінал мийки самообслуговування
від De-Wash

Термінал мийки самообслуговування
від De-Wash

Коли вибирається обладнання для мийки самообслуговування, приділіть увагу терміналу управління. Він замінює консультанта, оператора, касира, готовий функціонувати цілодобово, без слів підкоряється бажанням клієнтів.

Що таке VIP-термінал

Уявіть, що ви вперше приїжджаєте на автомийку самообслуговування близько 12 години ночі. Поруч – нікого, час пізній, а вимити свою машину так хочеться. Залишається сподіватися на свою кмітливість, адже порадитися немає з ким.

1. VIP-термінал – це адміністратор і виконавець в одній особі. Він запропонує перелік опцій і надасть на екрані інструкцію, як ними користуватися. І ось уже минув перший страх, усе стає доступним розумінню.

2. Платіжний термінал мийки самообслуговування готовий виконати розрахунок у зручній для клієнта формі. Можна внести в купюроприймач готівкові паперові гроші, скористатися банківським інструментом платежу або застосувати картку клієнта De-Wash.

3. Вибір опцій дасть змогу скласти програму очищення автомобіля. Можна вибрати тільки білу/рожеву піну і змивання бруду, додати воскування з осмосом, миття двигуна, чорніння коліс. Також на більшості автомийок самообслуговування керуючий термінал пропонує як холодну, так і гарячу воду (другий варіант особливо зручний у зимовий період).

4. Terminal автомийки – не просто апарат із вбудованими кнопками. Він змінює колір екрана залежно від виконуваної операції, беручи активну участь у кожному процесі. 

5. Привабливий дизайн використовується для поліпшення внутрішньої стилістики мийки. Ми пропонуємо термінал для мийки самообслуговування купити з металу, який не окислюється, і доповнений вставкою з гартованого скла. Це блокує потрапляння вологи, що здатна  швидко зіпсувати «начинку» VIP-терміналу, і захищає елементи пристрою від хуліганських дій.

Багатофункціональний пристрій, яким є термінал мийки самообслуговування, не сперечатиметься з господарем, не вимагатиме вихідних, відпустки та оплати лікарняних.

Віддалене управління автомийки самообслуговування

IT-фахівці дуже постаралися, коли працювали над створенням платіжного терміналу для мийки самообслуговування. Йдеться про онлайн-контроль і управління бізнесом у віддаленому режимі. За допомогою терміналу автомийки власник на відстані отримує потрібну інформацію про:

– процеси, що відбуваються в реальному часі;

– робочі параметри одиниць і систем, тиск рідин, піни, кількість використаної  хімії, води, електрики, тепла;

– витрати на обслуговування одного автомобіля (в одиницях об’єму і ціновому форматі) з можливістю їх подальшого коригування;

– варіанти надходження грошей і фінансовий обіг за одиницю часу, на одному пості, загалом по мийці самообслуговування;

– технічний стан усього комплексу та окремих робочих вузлів;

– можливість бачити інформацію по кожному замовнику послуг. Технології шифрування даних та аутентифікації користувачів унеможливлюють потрапляння особистих даних водіїв автомобілів у «треті руки»;

– акційні пропозиції, нараховані клієнтам бонуси.

Такий радикальний підхід дуже зручний для власника автомийки самообслуговування, який часто перебуває в інших містах і країнах. Він також може у віддаленому режимі через ВІП-термінал оптимізувати витратну частину бізнесу, регулювати параметри обладнання мийки. 

Термінал стає «правою рукою» інвестора, незримим управляючим, якому можна без побоювання довірити ведення бізнесу у віддаленому режимі. З його неоціненною допомогою поліпшується ефективність процесів, підвищується якість надання послуг, що позитивно впливає на майбутній прибуток.

Керуючий термінал мийки: бізнес-партнер із нульовими амбіціями

Давайте підсумуємо отриману інформацію.

Програмне забезпечення терміналу перетворило обладнання на зручного і безцінного помічника. Він відповідає за формування статистики про перебіг процесів, використані матеріали, отримані доходи, завантаженість окремих постів мийки самообслуговування. 

ВІП-термінал замінює цілу команду персоналу, якій треба щомісяця платити зарплату і перераховувати за людей внески в податкову інспекцію. Тепер ці гроші можна спрямовувати на подальший розвиток бізнесу або використовувати для поповнення власних фінансових потреб.

Пристрій дає змогу правильно вибудовувати маркетингову політику, ґрунтуючись на реальних даних функціонування мийки самообслуговування.

Усе, що необхідно в процесі використання терміналу автомийки – своєчасне технічне обслуговування апарату. І тоді платіжне обладнання працюватиме без збоїв, згідно з алгоритмами, виставленими виробником.

Замовити термінал управління мийкою самообслуговування

Звертайтеся в компанію De-Wash, щоб отримати сертифіковане обладнання для вашої автомийки. З ним будь-який водій швидко розбереться, як користуватися терміналом на мийці самообслуговування, а власник бізнесу значно спростить управління своєю справою.

    Отримати консультацію
    This will close in 0 seconds

      Отримати консультацію

      This will close in 0 seconds