Як правильно користуватися послугами
мийки самообслуговування De-Wash

Як правильно користуватися послугами мийки самообслуговування De-Wash

Автомийки «під ключ» створюються для того, щоб водії могли швидко розібратися в їхньому функціональні та самостійно помити свою машину. Доступний вибір різних функцій, тому клієнти обирають ті, які їм на цей час необхідні й підходять за вартістю.

Спочатку робиться оплата послуг готівкою, жетонами, картками клієнта De-Wash або безготівковим перерахуванням за системою PayPass. Тим, хто приїжджає на автомийку самообслуговування не вперше, можна розрахуватися нарахованими бонусами. Після того як гроші надійшли на рахунок клієнта, розпочинають процес очищення кузова.

Алгоритм миття авто

Миття відбувається в особливій послідовності.

На кузов наноситься рідкий очищувач, здатний видалити великі частинки бруду.

Далі використовується нано-піна мийки самообслуговування,
що здатна за лічені секунди розм’якшити засохлий наліт, якого хочеться позбутися. Впорається з будь-яким видом налипань: дорожнім пилом, бітумними краплями, технічним мастилом, слідами після птахів, прилиплими мошками.

Відпрацьовану піну змивають струменем води. Вона вибирається холодною або теплою за бажанням клієнта.

Чистий кузов треба захистити. Це завдання виконує рідкий віск, яким поливають кузов автомобіля. Застиглий тонкий шар забезпечує збереження ЛФП і формує рівномірний блиск на поверхні машини.

Ідеального зовнішнього вигляду автомобілю після відвідування мийки самообслуговування додасть демінералізована вода (зворотний осмос). Вона усуне всі видимі краплинні залишки та розводи після висихання.

Автомобіль нагадує машину, що виїхала з салону: жодної краплі бруду,
сміття, плям після води.

Управляючий термінал автомийки самообслуговування

Для того, щоб водії могли оплатити послуги, слід технічно підготувати обладнання. Кожен пост має:
– купюроприймач;
– отвори для введення монет і жетонів;
– проріз для оплати карткою лояльності De-Wash.

Перелік опцій у категорії «мийка машин»

Автомийка для автомобілів дозволяє обрати такі опції:

– піну під тиском. Буває звичайний хімічний склад і особливо активний аналог з функцією швидкодії (рожева піна);
– воду під напором. Пропонується холодна і тепла вода, яка швидко змиває піну;
– очищувач. Також призначений для видалення піни;
– віск – формує захисні властивості для кузова, вирівнює блиск ЛФП;
– осмос – дистильована вода, прибирає надлишки автохімії, розводи від висохлих крапель і струменів;
– пауза. Допомагає зупинитися процес, що відбувається.

Ексклюзивні продукти на автомийці
«під ключ»

Рожева піна. Являє собою шампунь високої щільності на основі лужних компонентів, куди додані пави, спиртові інгредієнти, підсилювачі адгезії та змивання. Інноваційний продукт мийки самообслуговування містить компоненти, які після завершення реакції перетворюються на вуглекислий газ і воду. Час витримки – не більше 2-х хвилин, наноситься на сухий кузов.

Силіконовий засіб для чорніння коліс. Усуває пересихання гуми, додає інтенсивності кольору. Відштовхує воду, зменшує прилипання дорожнього бруду.

Якщо ви ще не були на автомийці самообслуговування, спробуйте цей метод догляду за своєю машиною. Інструкція допоможе розібратися, як і чим користуватися. Практичне світло завжди готові надати інші водії. Коли все ж виникли складнощі, зверніться до оператора.

Додаткові функції автомийки самообслуговування De-Wash

Кожен власник зацікавлений у тому, щоб забезпечити підвищений комфорт на мийці. Це збільшує прибуток і робить об’єкт більш привабливим.

Кафе, магазин

Залежно від наявності вільного часу один водій візьме перекус із собою, інший – щільно поїсть у дорогу, третій купить щось дітям. Організація точки продажу при будуванні автомийки «під ключ» стане ще одним фактором залучення клієнтів.

Чиста вода
   
Стане в нагоді в дорозі та вдома. Слід поставити автомат із функцією розливу, щоб цілодобово була очищена вода. Треба зробити так, щоб воду з автомату мийки самообслуговування  можна було набрати в пляшки і бутлі.

Підкачування шин

Зона обслуговування коліс необхідна для перевірки тиску в шинах і своєчасного підкачування. Для позасезонної роботи треба доповнити систему обігрівачами. Система складається зі шлангів, манометрів, пістолетів і фільтрів для повітря, що подається. Вона має захист від замикання в мережі та відсікач, що контролює перегрів.

Чищення салону

Промислові пилотяги автомийки швидко почистять оббивку машини, видалять бруд і пил. Ця зона розташована осторонь від основної території мийки самообслуговування, адже не так часто потрібно наводити лад у салоні.
Додатковими функціями зручно користуватися, коли утворилися черги до постів. Або ж спочатку треба помити машину зовні, а потім привести до ладу салон, колеса, поїсти й продовжити шлях.

    Отримати консультацію
    This will close in 0 seconds

      Отримати консультацію

      This will close in 0 seconds