Наші клієнти - відгуки власників мийок самообслуговування

Відгук про мийку самообслуговування - Кривий Ріг

Це було, так би мовити, проблемне миття за рахунок неприємностей, що склалися в перший рік війни. Підготовлене на доставку обладнання викрали. Нам довелося власним коштом, у нестабільний період, виконувати взяті він зобов’язання. Нині про це розповість сам інвестор.

Ігор уже два роки розвиває бізнес із мийок самообслуговування. У Кривому Розі відкрився його другий об’єкт. Він з першого проекту співпрацював із компанією De-Wash в особі директора та власника Дмитра Цибулєва.

Відгук про миття самообслуговування - Ужгород

Ще один задоволений інвестор вирішив подякувати директору компанії De-Wash Дмитру Цибулєву. Йому збудували мийку самообслуговування MaxWash на 6 постів в Ужгороді. Минув рік. Зараз інвестор із посмішкою згадує свої труднощі, переживання з приводу того, до якої компанії з будівництва автомийки «під ключ» звернутися. Пропозицій було багато, а помилитись не хотілося. Вирішив зробити ставку на De-Wash.

Чудові хлопці, які дуже імпонують відкритістю, завжди готові до спілкування та допомоги.

Відгук про миття самообслуговування - Мелітополь

Автомийки самообслуговування вже кілька років, як обігнали за потрібністю класичний контактний сервіс. Вони зводяться досить швидко, а черги, що будуються до постів, свідчать про те, що водії задоволені своїм вибором. Чому Ісмет звернувся до De-Wash? Спостережливий бізнесмен зумів уловити тенденцію

зростання цього напряму і вирішив добре вивчити цю тему. В інтернеті інвестора залучили відео з Дмитром Цибулевим,

Відгук про миття
самообслуговування - Одеса

Своєю думкою про співпрацю з компанією De-Wash готовий поділитися інвестор, а тепер уже власник автомийки Дмитро. Як справжній одесит, він одразу зрозумів, що бізнес мийки самообслуговування – це те, чим слід займатися. І вирішив якнайшвидше відкрити свою точку.

Звернувся до компанії, що зуміла настільки все красиво розписати з рекламною метою, що не повірити було важко. З великими надіями чекав на позитивний результат.

Відгук про миття самообслуговування - Ковель

Сьогодні рівно рік як інвестор співпрацює із компанією De-Wash. Збудували автомийку GARAGE, на яку регулярно високий попит водіїв. У цьому рішенні втілилися мрії інвестора та рекомендації виконавця. У Ковелі мешкає близько 60 000 населення. Це не перше миття самообслуговування, що там є.

Усі сумніви в успіху розвіялися після року функціонування автомийки “під ключ”.

    Отримати консультацію
    This will close in 0 seconds

      Отримати консультацію

      This will close in 0 seconds